Ситница што ме нервира

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Кога некој ќе ми врти МЕНЕ, и ќе ми рече, чекај да се тргнам гужва/чекај децава врескаат/чекај не слушам од коливе.
ПА ПИЧКА МУ МАТЕР ПРВИН ТРГНИ СЕ ПА ПОСЛЕ ЅВОНИ!
 
И

Име И Презиме

Гостин
Кога разговарам со некого и (не)свесно ме пипка-допира по рака или рамо кога сака да ме прекине или да се надополни на мислата:uzi:

Гласно зборување:cujte: ! Ме полудува некој да ми се издерава зошто тоа е негов стил, боја на глас или едноставно не му е денот.:neetaka:

Прљави луѓе или поточно кажано со слаба хигена:pov:.Па дај бре млади смрдат кога ке се разминеш, или ти зборува како од канализација :гомце:, забар не виделе у живот.Женскине со тоа косите (мрсни)ко џогер у главата уФф па се замишљаат краљици:kruna:.Машки што глумат хипстери :roker:со брадишта :pijanco:.
 
Член од
29 август 2017
Мислења
134
Поени од реакции
67
Кога ќе се качам у такси и брмчи народна музика. :sneaky:
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Ме нервира кога бендовите што прават свирки по кафичите намерно го менат текстот на песната што ја свират или дофрлаат нешто и мислат дека со тоа се многу интересни. Ај еднаш да направиш фора, ама веќе ако го правиш повеќе пати не е смешно и иритира.

Пример, ќе ја свират „Чукни во дрво“ и наместо „Со една надеж, за трошка љубов“ ќе ти испеат „Со една надеж, за да ми дадеш“. Хумор левел „седмо за осмо одделение“.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Прдежите на луѓето околу мене. :pos:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.611
Поени од реакции
11.154
Зоран Заев.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Си викам малку брада ми пораснала набрзинка ќе се избричам и без да приметам ќе се исечам. Вчера се бричам гледам сум се исекол на две места. Ајде си викам ќе помине брзо, се почешав со ракава гледам крв, кај убвото касапница :tapp:

Не ми е прв пат да се испокасапам тоа увек се случува при брзање.

Исто ме нервира кога се бричам а не можам целосно мазно да ми е лицето избричено без ниедно влакно, мора да поминам барем уште еднаш на местата каде не е добро избричено.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.670
Поени од реакции
38.849
Кога некој шофер у ЈСП ќе го фати секој ебан семафор од Влае до Центар, без осет луѓе, му се чини дека вози туристи па треба пополека да ги разгледаат убавините на градот
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Луѓе што очекуваат да стојам за да не им влезам во кадар и да почекам додека се сликаат на некое јавно место.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom