Црноризец Храбар
Последна активност:
20 март 2019 во 21:11
Член од:
24 мај 2014
Мислења:
3.716
Допаѓања:
3.694
Поени од трофеи:
205
Албуми:
1
Пол:
Машко

Сподели преку:

Црноризец Храбар

Машко

Последна активност:
20 март 2019 во 21:11
  1. Utopia123
   Utopia123
   Ти да ќутиш за Џош хахаха :D
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Што да ќутам кога си ја знам цената бе :D п.с. тој тип на фраериште ти е Џерард Батлер само со поизразена маженственост, ко шо личи на маж :D
    11 јануари 2019
   3. Utopia123
    Utopia123
    Пффф беај таму... Батлер го неќу, ама овој. Ах... Хаха
    11 јануари 2019
    На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   4. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Тогаш викај ме Џош ;)
    11 јануари 2019
    На Utopia123 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. American
   American
   Za tvoja info, Koljo Amerikanecot e albanec katolik koj go smeni svoeto ime pd Nikoli vo nikolovski za da zeme zelena karta
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Благодарам на инфо, сум слушнал за ова по нешто, али вака конкретно прв пат од тебе, Голем поздрав Американ.
    25 февруари 2018
  3. Џонтра Волта
   Џонтра Волта
   Џеновезе фамилијата со децении била една од најбогатите фамилии во светот со акции во најголемите корпорации во светот и најверојатно Готфадер и Корлеоне се нивна копија

   -Јас као што знам, Кум односно ликот на Вито Корлеоне е фактички Лаки Лучијано. :)))
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Измешани приказни до недоглед Џонтра, за Годфадер има повеке толкувања според која приказна се направени иако не е официјално признато тоа, мене најуверлива ми е теоријата дека тоа е Џеновезе според текот на настаните. Интересна тема е дека и ГТА серијалот Вајс Сити е по приказната на Скарфејс (иначе прекар на Капоне). Поздрав.
    21 март 2017
  4. LudVonzemjanin
   LudVonzemjanin
   Пријателу доколку сакаш да продискутираме за некои парадокса или некои теории , ќе ми причинува задоволство ... Никој нема со кој да дискутирам за тие големи прашања.... Благодарам
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Слободно, во секоја прилика.
    13 септември 2016
   3. LudVonzemjanin
    LudVonzemjanin
    Дали мислиш дека постојат вонземјани ?
    13 септември 2016
  5. Solaire of Astora
   Solaire of Astora
   Мислам дека Урко има само една борба во ММА, каде на своето деби изгуби од хрватски аматер. Има и видео од борбата на јутуб
   1. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Извини вака навистина дури сега гледам дека си ми пишал на ова место на овој начин. За кариерата на Урко знам не дека не е воопшто добар во боречкиот свет него е повеке на реклама одколку на квалитет дефинитивно.
    8 ноември 2015
  6. HoT IcE
   HoT IcE
   Им пишав на овие од Реики центар, Македонија, кога ќе ми дадат одоговор шо како да ти пишам?
   1. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Пиши ми во пораки ке си муабетиме колку сакаш.
    23 април 2015
  7. SaltNPepa
   SaltNPepa
   Знам дека мислиш на раси на кучиња, но ете, оставаме простор и за оние што се гледаат како мачка.
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Намерно не потенцирав дека се мисли на раси на кучиња кога ја правев темата пошто ја отворив во подфорумот Кучиња па да не бидам досаден... Слободно како проценуваш така прави ако мислиш дека треба да бришеш или било што слободно. Поздрав. :)
    22 февруари 2015
  8. khz777
   khz777
   Користи мк фонт :)
   1. На Црноризец Храбар му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    Немам навика затоа не користам мк фонт кога отворам тема ми текнува али кога ке дојде ред мислење да пишам обично заборавам. Приметувам дека повекето користат само мк фонт дане има некое непишано правило ?
    31 октомври 2014
   3. khz777
    khz777
    Па да правило е да се користи , но сепак кога ќе видат другите членови мислење напишано на латиница не го ни читаат истото и јас го правам гледам отвараш доста теми но не користиш мк фонт .
    31 октомври 2014
  9. Божино
   Божино
   Ти ја преместив темата во Хоби, нареден пат внимавај во кој подфорум отвараш. :)
   Поздрав.
   1. Црноризец Храбар
    Црноризец Храбар
    ok fala ti nov sum na forumov nareden pat ke vnimavam poveke.Pozdrav
    25 мај 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко