Црноризец Храбар

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти да ќутиш за Џош хахаха :D
  Џ
  Џеновезе фамилијата со децении била една од најбогатите фамилии во светот со акции во најголемите корпорации во светот и најверојатно Готфадер и Корлеоне се нивна копија

  -Јас као што знам, Кум односно ликот на Вито Корлеоне е фактички Лаки Лучијано. :)))
  Црноризец Храбар
  Црноризец Храбар
  Измешани приказни до недоглед Џонтра, за Годфадер има повеке толкувања според која приказна се направени иако не е официјално признато тоа, мене најуверлива ми е теоријата дека тоа е Џеновезе според текот на настаните. Интересна тема е дека и ГТА серијалот Вајс Сити е по приказната на Скарфејс (иначе прекар на Капоне). Поздрав.
  Пријателу доколку сакаш да продискутираме за некои парадокса или некои теории , ќе ми причинува задоволство ... Никој нема со кој да дискутирам за тие големи прашања.... Благодарам
  Мислам дека Урко има само една борба во ММА, каде на своето деби изгуби од хрватски аматер. Има и видео од борбата на јутуб
  Црноризец Храбар
  Црноризец Храбар
  Извини вака навистина дури сега гледам дека си ми пишал на ова место на овој начин. За кариерата на Урко знам не дека не е воопшто добар во боречкиот свет него е повеке на реклама одколку на квалитет дефинитивно.
  H
  Им пишав на овие од Реики центар, Македонија, кога ќе ми дадат одоговор шо како да ти пишам?
  Знам дека мислиш на раси на кучиња, но ете, оставаме простор и за оние што се гледаат како мачка.
  Црноризец Храбар
  Црноризец Храбар
  Намерно не потенцирав дека се мисли на раси на кучиња кога ја правев темата пошто ја отворив во подфорумот Кучиња па да не бидам досаден... Слободно како проценуваш така прави ако мислиш дека треба да бришеш или било што слободно. Поздрав. :)
  Користи мк фонт :)
  Црноризец Храбар
  Црноризец Храбар
  Немам навика затоа не користам мк фонт кога отворам тема ми текнува али кога ке дојде ред мислење да пишам обично заборавам. Приметувам дека повекето користат само мк фонт дане има некое непишано правило ?
  khz777
  khz777
  Па да правило е да се користи , но сепак кога ќе видат другите членови мислење напишано на латиница не го ни читаат истото и јас го правам гледам отвараш доста теми но не користиш мк фонт .
  Ти ја преместив темата во Хоби, нареден пат внимавај во кој подфорум отвараш. :)
  Поздрав.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom