Саем на книгата

Член од
8 мај 2013
Мислења
6.178
Поени од реакции
16.845
За тие што ги интересира. Од 23 до 28 ќе имало новогодишен базар во МКЦ. Од Блесок добив потврда дека ќе учествуваат со големи попусти и дека ќе учествувале другиве издавачки куќи кои немаат своја книжара (најверојатно Бегемот, Темплум) и плус Или Или.
Така да спремајте кешот :LOL:
 
На врв Bottom