СЕХА - ГСС лига

Дискусија во форумот 'Ракомет' започната од ziko bt, 17 март 2010.

 1. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  9.849
  Допаѓања:
  4.299
  која математика, до тепање дојде
  --- Споено дупло мислење, 1 февруари 2018 ---
  а бет365 сега го шкртна онлине коефициентот 51 за победа на Вардар :confused:
   
 2. Џонтра Dojave
  Џонтра Luc Abalo Tips
  Џонтра Dusebaev Handball Tips
  Џонтра Lake Pare
  Џонтра Sedmerec
   
  На dragonsky, Mich0MKD, BilboBaggins и уште 10 други им се допаѓа ова.
 3. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  9.849
  Допаѓања:
  4.299
  PPD Zagreb (Cro) - Vardar (Mac)
  27.02.2018 20:30

  1 6.25 X 14.00 2 1.16
  da imam blisku obložuvalnica bi stail nešto na 2 singla, eden na 1 i eden na X
  ama NE veruvam kaj nas u Kopačka deka dava ovolkavi koeficienti ??
   
 4. Marick14

  Marick14

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  6.514
  Допаѓања:
  1.689
  Не играле толку слабо оваа година до сега. Ако вака продолжиме ќе изгубиме.
   
 5. VardarVoSrceto

  VardarVoSrceto

  Член од:
  7 август 2011
  Мислења:
  3.087
  Допаѓања:
  4.141
  Алал вера како ја погоди
   
  BilboBaggins, ElNinho, DracevoTheCity и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  9.849
  Допаѓања:
  4.299
  Јас не пишав голема пара да се стави... а не прочитав Загреб се чувал за Кристијанштад :confused: .. а јас па мислев дека Војводиќ и Поповски ќе жарат и палат за Вардар:icon_mrgr:
   
 7. Bonnie and Clyde

  Bonnie and Clyde

  Член од:
  12 декември 2010
  Мислења:
  4.590
  Допаѓања:
  3.470
  Може Страхиња не беше у дилот за Х па ја фати хахахах
  се местеше лани ептен у сеха и вредеше да се бркаат нули, поготово Веспрем
  за годинава незнам баш ама сигурно паѓале дилови


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 8. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  9.849
  Допаѓања:
  4.299
  има и други можности, некоја обложувалница ако има многу уплати со висок к-цент може да фрли кеш да не падне никако високиот к-циент:cool:
  лесно е кога е небитен резултатот, мене ме чуди зошто слабо играше Поповски, а мислам со Нант влезе и гол даде ?? .. а Војводиќ исто нема гол дадено, не ја гледав убааво утакмицата колку влезе во игра....
   
 9. Chronysync

  Chronysync

  Член од:
  4 март 2017
  Мислења:
  515
  Допаѓања:
  935
  Не одигра воопшто слабо Поповски. Еднаш имаше шанса за гол меѓутоа Јовиќ му одбрани, у одбрана си одигра топ. Го одигра цело прво полувреме, а второ Шишкарев. А, Војводиќ не влезе воопшто, не ми е ни мене јасно зошто Раул го чува толку на клупа.
   
 10. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  9.849
  Допаѓања:
  4.299
  мислев зошто не играше повеќе, а еве сега Карачич доби удар, ама да се надеваме дека не е страшно
   
 11. Waoo

  Waoo

  Член од:
  16 јануари 2014
  Мислења:
  1.963
  Допаѓања:
  1.381
  Криштопанс под идно да се натурализира за во репката :D
   
  На Chronysync му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.277
  Допаѓања:
  149.397
  Кои цареви се навивачиве на Мешков, ме видоа со другаркава едно десетина души, мажи и жени нормално, видоа дека носам дрес од Дибиров и се испосликаа со мене :pos: другаркава ми вика ќе те ставаат по сториња сега :pos:
   
  На Chronysync му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Chronysync

  Chronysync

  Член од:
  4 март 2017
  Мислења:
  515
  Допаѓања:
  935
  Лигава израсна во мошне сериозна работа. Ако се приклучат Веспрем + Сегед или Киелце + Висла како што се зборува, нивото на квалитет има да рипне неколкукратно. Ф4 во Скопје беше страшно организиран, Ф4 во Келн може го*на да јаде.
   
  На DracevoTheCity и Ilumious им се допаѓа ова.
 14. Marick14

  Marick14

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  6.514
  Допаѓања:
  1.689
 15. ElNinho

  ElNinho Мадридиста!

  Член од:
  17 јули 2009
  Мислења:
  19.809
  Допаѓања:
  51.272
  Михајло спомна зголемување на лигата за 2 екипи, а намалување на бројот на натпревари. Веројатно ќе се игра во две групи по 6 екипи, што би било одличен потег. Уште да им дадат и само едно место на Србите, ќе биде па уште подобро.
   

Сподели преку: