СЕХА - ГСС лига

  • Креатор на темата ziko bt
  • Време на започнување
Член од
12 март 2009
Мислења
19.719
Поени од реакции
15.594
која математика, до тепање дојде[DOUBLEPOST=1517506459][/DOUBLEPOST]а бет365 сега го шкртна онлине коефициентот 51 за победа на Вардар :confused:
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.719
Поени од реакции
15.594
PPD Zagreb (Cro) - Vardar (Mac)
27.02.2018 20:30

1 6.25 X 14.00 2 1.16
da imam blisku obložuvalnica bi stail nešto na 2 singla, eden na 1 i eden na X
ama NE veruvam kaj nas u Kopačka deka dava ovolkavi koeficienti ??
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Не играле толку слабо оваа година до сега. Ако вака продолжиме ќе изгубиме.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.708
Поени од реакции
12.482
PPD Zagreb (Cro) - Vardar (Mac)
27.02.2018 20:30

1 6.25 X 14.00 2 1.16
da imam blisku obložuvalnica bi stail nešto na 2 singla, eden na 1 i eden na X
ama NE veruvam kaj nas u Kopačka deka dava ovolkavi koeficienti ??
Алал вера како ја погоди
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.719
Поени од реакции
15.594
Алал вера како ја погоди
Јас не пишав голема пара да се стави... а не прочитав Загреб се чувал за Кристијанштад :confused: .. а јас па мислев дека Војводиќ и Поповски ќе жарат и палат за Вардар:icon_mrgr:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.849
Поени од реакции
10.444
Може Страхиња не беше у дилот за Х па ја фати хахахах
се местеше лани ептен у сеха и вредеше да се бркаат нули, поготово Веспрем
за годинава незнам баш ама сигурно паѓале дилови


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.719
Поени од реакции
15.594
Може Страхиња не беше у дилот за Х па ја фати хахахах
се местеше лани ептен у сеха и вредеше да се бркаат нули, поготово Веспрем
за годинава незнам баш ама сигурно паѓале дилови


Sent from my iPhone using Tapatalk
има и други можности, некоја обложувалница ако има многу уплати со висок к-цент може да фрли кеш да не падне никако високиот к-циент:cool:
лесно е кога е небитен резултатот, мене ме чуди зошто слабо играше Поповски, а мислам со Нант влезе и гол даде ?? .. а Војводиќ исто нема гол дадено, не ја гледав убааво утакмицата колку влезе во игра....
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.033
Поени од реакции
5.477
има и други можности, некоја обложувалница ако има многу уплати со висок к-цент може да фрли кеш да не падне никако високиот к-циент:cool:
лесно е кога е небитен резултатот, мене ме чуди зошто слабо играше Поповски, а мислам со Нант влезе и гол даде ?? .. а Војводиќ исто нема гол дадено, не ја гледав убааво утакмицата колку влезе во игра....
Не одигра воопшто слабо Поповски. Еднаш имаше шанса за гол меѓутоа Јовиќ му одбрани, у одбрана си одигра топ. Го одигра цело прво полувреме, а второ Шишкарев. А, Војводиќ не влезе воопшто, не ми е ни мене јасно зошто Раул го чува толку на клупа.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.719
Поени од реакции
15.594
Не одигра воопшто слабо Поповски. Еднаш имаше шанса за гол меѓутоа Јовиќ му одбрани, у одбрана си одигра топ. Го одигра цело прво полувреме, а второ Шишкарев. А, Војводиќ не влезе воопшто, не ми е ни мене јасно зошто Раул го чува толку на клупа.
мислев зошто не играше повеќе, а еве сега Карачич доби удар, ама да се надеваме дека не е страшно
 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.342
Поени од реакции
1.619
Криштопанс под идно да се натурализира за во репката :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кои цареви се навивачиве на Мешков, ме видоа со другаркава едно десетина души, мажи и жени нормално, видоа дека носам дрес од Дибиров и се испосликаа со мене :pos: другаркава ми вика ќе те ставаат по сториња сега :pos:
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.033
Поени од реакции
5.477
Лигава израсна во мошне сериозна работа. Ако се приклучат Веспрем + Сегед или Киелце + Висла како што се зборува, нивото на квалитет има да рипне неколкукратно. Ф4 во Скопје беше страшно организиран, Ф4 во Келн може го*на да јаде.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Лигава израсна во мошне сериозна работа. Ако се приклучат Веспрем + Сегед или Киелце + Висла како што се зборува, нивото на квалитет има да рипне неколкукратно. Ф4 во Скопје беше страшно организиран, Ф4 во Келн може го*на да јаде.
Михајло спомна зголемување на лигата за 2 екипи, а намалување на бројот на натпревари. Веројатно ќе се игра во две групи по 6 екипи, што би било одличен потег. Уште да им дадат и само едно место на Србите, ќе биде па уште подобро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom