Протести во Србија

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.083
Поени од реакции
7.732
Ова се класични игри меѓу харадинај и педерот на чело на Србија, маме да ви ебам што плашите народ.[DOUBLEPOST=1559079429][/DOUBLEPOST]Ова се класични игри меѓу харадинај и педерот на чело на Србија, маме да ви ебам што плашите народ.
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.285
Поени од реакции
1.600
Албански фестивал во Белград - Мирдита добар дан.Протести против истиот.
 
Последно уредено:
Член од
20 јули 2018
Мислења
10
Поени од реакции
32
Се одржа, цела полиција на нозе за тоа изгледа Вучиќ готовност подигна, гомнар.
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.083
Поени од реакции
7.732
вучиќ ги држи навивачите под свое. Сетете се кога имаше протести за признавање на Косово и кога имаше геј паради какви нереди имаше, а тој беше во опозиција, кога дојде на власт ги "смири" навивачите со дилови. Имаше 2-3 геј паради на кои мува не прелета, имаше некои протести на кои ги немаше тие фаци. А ова со полицијава да покаже демек безбедноста е на големо ниво.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
14.984
Поени од реакции
9.783

Sinisa

libertad o muerte
Член од
27 август 2005
Мислења
669
Поени од реакции
51
Протестите се добри затоа што е здраво да се оди. Но, за да се промени нешто, само пенкало и гласачкa кабина може да помогне.
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
791
Поени од реакции
420
http://webtribune.rs/uznemirujuce-otkrice-srbija-uzela-kredit-od-mmf-pa-dala-275-milijardi-dinara-da-bi-fijat-imao-dobit-od-15-milijardu-dinara/?fbclid=IwAR26y4ur19Cw8H0WtFuCwIhQi_fg1uqKoHsB_LjtKsp3vaS3qeaqA1Ziv3M
ете странски инвестиции

а и ние сме слични, субвенционираме холандски евреи да летуваат во Охрид за келепур
наместо сами да изградиме некоја фабрика .тие за неколку милиони провизија ќе ја заглават држават до бескрај.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
4.336
Поени од реакции
3.585
Да није трагично било би смешно... По мене човекот мислам е далеку забеган од реалноста.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
1.899
Поени од реакции
4.549

„Кон крајот на минатата година идентификувавме повеќе поврзани налози вклучени во координирана акција, што резултира со гасење на 8 558 налози наменети за промоција на владејачката партија во Србија и нејзиниот лидер. Ваквото дејствување е во спротивност со нашите прописи и претставува свесен обид за загрозување на слободата на јавното изразување“ објавено е на профилот на компанијата.

Ботовите почнале да ги делкаат
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
6.358
Поени од реакции
13.648
Доказ до кој степен народот оглупува од ден на ден чим се пали на вакви дебили како овој. Милошевиќ, Глигоров и останатата комунистичка екс-Ју елита се гиганти наспрема сегашните глупаци.
И тоа не е само за екс Ју ова, цел Свет си еба матер чим изборот за американски претседател пред 4 год. беше меѓу две психички пореметени особи. Има позитивни примери не дека нема, но едвај неколку држави се во прашање.
 
На врв Bottom