Провокации во фан клубовите!

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.861
Поени од реакции
7.243
ај да се исчити темата Фк.Пелистер оти многу свадбари дошле а овај што навива за работнички и вардар кажи му шура дека не треба да му вика на родителот оти ќе му ја еби мајката и сестрата
пред неговиот сегашен старател
http://forum.kajgana.com/threads/Фан-Клуб-Пелистер.9030/page-369#post-5366513
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.568
ај да се исчити темата Фк.Пелистер оти многу свадбари дошле а овај што навива за работнички и вардар кажи му шура дека не треба да му вика на родителот оти ќе му ја еби мајката и сестрата
пред неговиот сегашен старател
http://forum.kajgana.com/threads/Фан-Клуб-Пелистер.9030/page-369#post-5366513
Тоа што темата носи име Фан клуб Пелистер, не ви дава за право да пишувате science fiction постови, особено кога глупостите што ги пишувате задираат многу форумџии кои знаете дека сигурно ќе ви вратат на постовите.

Друга работа што водиме нормална дискусија, која вие без основани постови ја терате во други правци со навреди и маловажувања.
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.861
Поени од реакции
7.243
Тоа што темата носи име Фан клуб Пелистер, не ви дава за право да пишувате science fiction постови, особено кога глупостите што ги пишувате задираат многу форумџии кои знаете дека сигурно ќе ви вратат на постовите.

Друга работа што водиме нормална дискусија, која вие без основани постови ја терате во други правци со навреди и маловажувања.
а извини да не твој форумот ?или ти си некој админ да делиш правда ?што сакаме ќе пишиме на нашите теми а не вие како индијанци да скокате таму си имате тема пишете бе па повеќе постови некој ваши членови имаат кај нас од колку на вашата тема да не зборам за редовните провокации и навреди ...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.568
а извини да не твој форумот ?или ти си некој админ да делиш правда ?што сакаме ќе пишиме на нашите теми а не вие како индијанци да скокате таму си имате тема пишете бе па повеќе постови некој ваши членови имаат кај нас од колку на вашата тема да не зборам за редовните провокации и навреди ...
Мој е форумот :icon_lol:
Не е мој, али сакам да има поиздржани дискусии или па ако веќе има шегувања бар да бидат издржани заебанции кои нема да носат кон навреди :tapp:
Што треба уште да објасниме за да сватите какви глупости пишувате во темата?
Еве нека земе некој неутрален (@Syn, Acid) нека оцени дали на вaшите постови или на нашите не им е местото во темата.
Ипак местово го сметам како единствено кај што може да разменуваме мислења за секој од Македонските спортови, и глупо е со имбецилни постови да се нарушува дискусија (зборам и за двете страни :D).

Не дека и јас не сум пишувал заебанции и не сум забегувал со вреѓања ако бидам испровоциран, ама никогаш не сум пишувал нешто без основа, и само да тупам тупам тупам за инат на противникот а и сам знам дека не е така :D


Толерирам кога некој е нов и кога пишува само провокации (не дека се разликував на почетокот и јас :D) ама кога веќе со години си член на форумот, ваљда се логираш за да дознаеш нешто ново а не 2-3-4-5 години со едни исти муабети да ги труете темиве :D
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.861
Поени од реакции
7.243
kakov klub/uprava takvi i navivaci... plackovci :гомце:
Магарето на зајакот му вели види се колку уши имаш :pos:вие да не сте поарни :свиркам:не место и ни време да разговараме за рокадата промената на име за каменковците,алиас свадбари итн...
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Дур сме кај провокациите, сакам да напоменам дека, секое присуство на фан на ManUre во темата на Ливерпул треба да биде окарактеризирано како провокација. Т.е. јасно кажувам дека ке го пријавувам секое мислење, без разлика какво е од фан на ManUre во фан клуб на Пул. И препорака, сите фанови на Пул да го прават истото.

По истата логика што јас бев баниран од темата на природното ѓубриво поради констатирање дека Џо Кол направи две асистенции на вчерашниот натпревар. Т.е. секој коментар за нив е окарактеризиран како провокација.

Не дека ме заболе што ме банираа, но, ајде, да се држите до критериумите.
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Ај превземете нешто со темата во Лига Шампиони оти она шо се дешава е крајно дебилно.За се се коментира само за утакмициве во ЛШ не! Знам дека темата не е фан клуб ама мора да се превземи нешто.
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
Дечки де пратете некоја опомена до Niggersinparis нема тема или фан клуб на кој не замара со глупости и само билда постови без врска ... ај бидете админи колегијални сакам нормален муабет да се прави.
Благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom