Провокации во фан клубовите!

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Пак со плачење. Нека ви го избришат пак фан клубот и да не умарате веќе.
Поздраф4е хехе
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Пак со плачење. Нека ви го избришат пак фан клубот и да не умарате веќе.
Поздраф4е хехе
За плачење вие сте први. Некој од нас ако провоцира во ваш фан клуб одма пцовки и плачења, барате бришење и банирање.
А кога јадете гомна кај нас изигрувате интересни човечиња.
 
Член од
13 декември 2014
Мислења
422
Поени од реакции
337
За плачење вие сте први. Некој од нас ако провоцира во ваш фан клуб одма пцовки и плачења, барате бришење и банирање.
А кога јадете гомна кај нас изигрувате интересни човечиња.
Kolku godini imas? Iskreno. Normalno e da ve izmejuvame koga se ponasate kako da ste ja oslobodile germanija. Daj be cela godina ve ostavivme da go slavite kupeniot plasman na EP i pobedite na shkendija i drugite vasi timovi vo evrokup. Celo vreme kukate za stvari za koj ste sami uste pobeter. Pred da se pojave shkendija sekoj albanec navivase protiv mk timovi vo evrokup a za reprezentacija da ne sboram. Nikoj na vas e ljubomoren, toa e samo vo vasata fantazija.
Dodeka vie ne sfatite nekoj raboti toa taka ke prodolzi bezkraj.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Kolku godini imas? Iskreno. Normalno e da ve izmejuvame koga se ponasate kako da ste ja oslobodile germanija. Daj be cela godina ve ostavivme da go slavite kupeniot plasman na EP i pobedite na shkendija i drugite vasi timovi vo evrokup. Celo vreme kukate za stvari za koj ste sami uste pobeter. Pred da se pojave shkendija sekoj albanec navivase protiv mk timovi vo evrokup a za reprezentacija da ne sboram. Nikoj na vas e ljubomoren, toa e samo vo vasata fantazija.
Dodeka vie ne sfatite nekoj raboti toa taka ke prodolzi bezkraj.
Абе сериозно вака ли се тешиш? :LOL:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Абе шпоној кватростаџоне а?
Ииииии да сибите одсекоаш сте знаеле да го примате
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ne pokusavam da se pravam fraer deka arenata bila polna 70min iako mojata ekipa gubi 4:0. Ajde gitla :D
Очите ќе ти пукнат од тоа што го гледаше вчера, а верувај уште долго ќе го гледаш истото.

Грешиш ако мислиш дека ќе ме испровоцираш со резултатот, Гент беше подобар и си победи поштено. Ама што ти е тебе, сигурно нешто те пече одзади... :ROFLMAO:
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Очите ќе ти пукнат од тоа што го гледаше вчера, а верувај уште долго ќе го гледаш истото.

Грешиш ако мислиш дека ќе ме испровоцираш со резултатот, Гент беше подобар и си победи поштено. Ама што ти е тебе, сигурно нешто те пече одзади... :ROFLMAO:
Абе ја мислам дека они некако ви ги демотивирале играчите. Затоа толку го лапнавте.
 
Член од
13 декември 2014
Мислења
422
Поени од реакции
337
Очите ќе ти пукнат од тоа што го гледаше вчера, а верувај уште долго ќе го гледаш истото.

Грешиш ако мислиш дека ќе ме испровоцираш со резултатот, Гент беше подобар и си победи поштено. Ама што ти е тебе, сигурно нешто те пече одзади... :ROFLMAO:
Ne ja g
Очите ќе ти пукнат од тоа што го гледаше вчера, а верувај уште долго ќе го гледаш истото.

Грешиш ако мислиш дека ќе ме испровоцираш со резултатот, Гент беше подобар и си победи поштено. Ама што ти е тебе, сигурно нешто те пече одзади... :ROFLMAO:
Abe majmun eden zasto pokusavas da begas od ocigledni fakti. Provociravte pa vi vrativme kraj na prikaznata dzabe kukas.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ne ja g


Abe majmun eden zasto pokusavas da begas od ocigledni fakti. Provociravte pa vi vrativme kraj na prikaznata dzabe kukas.
Да да очигледни факти, од тикварот што бере лозје во Тиквешијата ама е од Крушево. :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom