G
Поени од реакции
324

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Па доволно е да прочитам неколку пораки на твојот профил каде што се спомнува дека татко ти е жандар.
  Иначе баш ме занима како се снаоѓате дома?Некој што за себе си кажува дека е ултрас има татко полицаец........
  Ќе дојдеме не се секирај.Само слушам татко ти жандар бил,а?....Па дај ургирај кај него да не пуштат да можеме полесно една инвазија да ви направиме....
  per ne kurxho,vec se hinem npjesen e 2,ene se gjithcka kaloj pa incidente,pervec ofendimeve xhi i kishim tu 2 grupet.Vu vajn inati be,deniher na lavdrojn kot e kot,deniher kurnise:) t'ha kari ne plasin xhipet
  Се плашим дека нема да ме глеаш више од хх причини.... ;) и да, знаем заш се сиљиш ти, татко ти не беше нешто у полиција?? не не фала нејчем да го јадем ја после ;)
  e mbushem be cello tribinen ne,full kit shipe pat ene pi shkupi Albanec,shaum fort ke atmosfera,incidente spat ama u kallshin tonet deniher shkojshin te hekrat mroj e shaj,si me lujt ntetov mu duk,ene Erseni nfund ja nxhit per fajti Ertan Demirit se shaum xhip hakate tkallzohet
  Ако се Срби, тоа ли е престап? да си Србин?
  Ако да си Србин е престап за смртна казна, тогаш најверојатно ќе дојде некој друг кој ќе вика дека да си Албанец е престап за смртна казна. И ако вашата логика е во ред, тогаш и неговата би била.

  Ама ако се Македонци што сакаат да се Срби и така се претставуваат затоа што се србомани, тогаш немам добри зборови за нив.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom