Димитар
Поени од реакции
180

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • L
  Здраво, јас ти го избришав постот од темата Погоди ја расата, бидејќи не беше на соодветно место поставен.
  Напиши го повторно постот во темата Животни (слики), таа тема е посоодветна за твоето прашање :)
  Колега само јас ти и Syn сме Модератори на Фудбал? Ако е така да прашам може ли да се смени правилото т.е. да се дозволи отварање на Теми за квалификациите на ЛШ за домашни тимови еве прв пример се Шкендија - Партизан. Јас ја оставам отворена ако може така да се договориме мислам дека не е проблем така :)
  Абе сериозно прашувам не бев у соба кога дрндала она :)
  сакам да го ставам овде like.pro.mk :)
  ке може ли да ми помогнеш како да го решам :)
  Друже може ли да го смениш името на оној топикон што е за ФК Горно Лисиче.. во Еуромилк Горно Лисиче. Пошто така е сега официјално име на клубот. Фала поздрав.
  те драпам море... сите пораки на профил ти се такви :), па јас да ја продолжам низата
  B
  Фан Клуб: Манчестер Сити или избришајте ја темата или бришајте ги глупостите што се пишуваат.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom