Провокации во фан клубовите!

Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
Нешто како пријавете корупција :) само што е пријавување на провокација во Фан Клубовите.

За секој тим ќе има еден до двајца кои би сакале да вршат пријавување на провокациите од други членови. Ова е со цел да има поквалитетни постови од фановите + да има објективност за која често се жалите. Ние модераторите ќе ги решаваме или проследуваме пријавите до админите, па тие ќе преземат мерки во зависност од тежината на провокацијата.

Фан Клуб: Манчестер Јунајтед Apokalipto
Фан Клуб: Арсенал LoGiX
Фан Клуб: Челзи Fantom_oh
Фан Клуб: Ливерпул Ливерпул фан

Фан Клуб: Милан Milanez`
Фан Клуб: Интер Димитар
Фан Клуб: Јувентус KikoMC
Фан Клуб: Лацио Crashoveride
Фан Клуб: Рома

Фан Клуб: Реал Мадрид armin06
Фан Клуб: Барселона Ddime

Фан Клуб: Баерн Минхен bavarec_oh

Фан Клуб: Вардар
Фан Клуб: Беласица EnergieNo.1
Фан Клуб: Пелистер ЈОЕ
Фан Клуб: Тетекс
Фан Клуб: Работнички Dimitrijevski i

Фан Клуб: Партизан
Фан Клуб: Црвена Звезда Fantom_oh
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.583
Честитки за фановите на челзи си имате нов фан и од прва заеба работа Димитар или Фантом средете.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.448
Поени од реакции
812
Санкционирано. Му беше првпат, па помина само со избришано мислење. Ако му се повтори - ќе биде весело.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.448
Поени од реакции
812
Нека се докарет остај ги, ќе бришам се после.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Ај малце во фан клуб Јувентус погледнете
 

Vartolu

† ИС ХС - НИ КА †
Член од
29 декември 2007
Мислења
13.639
Поени од реакции
3.969
Поддршка на иницијативата..Секоја провокација ќе биде пријавена..Ајде да почнам тука мислење број 4945 од V_u_K
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
Поддршка на иницијативата..Секоја провокација ќе биде пријавена..Ајде да почнам тука мислење број 4945 од V_u_K
Средено.

По 10 мислења од Милан и Јувентус летнаа

Целта на темава е за без карање ПРИЈАВИТЕ мислење. Џабе е ако одговарате на провокации на Вашата фан тема. Само игнорирајте го таквиот пост таму а пријавете го тука. Едноставно
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.294
Поени од реакции
5.223
И ова мислење избриши го #8899
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
И ова мислење избриши го #8899
Средено.

Едит: Росвел. Порасни! Ако немаш ти друга работа, модераторите имаат и не се 24 часа на форум.

Едит 2: Vuki-Viola-Fan е пратен на дводневен одмор
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
19
Ај малце воспитна кон Иван во МанУтд фан клуб
 

Kajgana Shop

На врв Bottom