Проблем со пенисот

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.349
Поени од реакции
29.821
Добро бе Шутрак (@shutrak), твојот совет секако е легално безбеден.
Кажи ми само, девојка ти на уролог ја носеше да ја дефлорира со „malka hirurhshka intervencija i so antiseptichni sredstva„ а? ;)

Остави ја девојката да го скине дечкото, како ќе раскажуваат потоа на внуци -правнуци?
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.292
Добро бе Шутрак (@shutrak), твојот совет секако е легално безбеден.
Кажи ми само, девојка ти на уролог ја носеше да ја дефлорира со „malka hirurhshka intervencija i so antiseptichni sredstva„ а? ;)

Остави ја девојката да го скине дечкото, како ќе раскажуваат потоа на внуци -правнуци?
@Vanlook,,,,,obichno na glupaci,,,ne odgovaram,,,,ama ti ke si go dobiesh,,,bidejki,,,vrska nemash za shto stanuva zbor,,,bidejki ne se raboti za toa dali ima problem Biljana 12,,,tuku ima pronlem nejzinoto momche,,,,
,,,i ne mi mrsi mnogu tuka ,,muda za beli bubrezi,,,bidejki sum lekar i znam za shto zboruvam,,,,a za prikaski na vnuci ,,,ke imaat shto da kazhuvaat ,,ovoa e rabota koja treba da se sredi na odreden nachin i ima procedura,,
,,,i sho ti e tebe ,,,te chesha gazot,,,kako i shto jas mojata predi trieset godini ,,,sum ja dupnal,,,
,,,aman be dete ,,,,desetpati prochitaj,,,,dvaeset rasmisli,,,za da ednash napishesh a da ne zgreshish,,,ili ispadnesh kompleten idiot,,,
,,,,,,:icon_mrgr:,,,,,,,
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.349
Поени од реакции
29.821
Некогаш не иде размислувањето во логична насока, да размислувавме секогаш логично светов најверојатно ќе беше поинаков (а јас ќе отидев на уролог пред првиот секс без предигра (на суво де)).
 

Uchiha Sasuke

Sharingan User
Член од
21 март 2013
Мислења
3.619
Поени од реакции
7.379
Имам 16г. и не ми се отвара ич мене ќе имам ли проблеми во иднина?:unsure:
 
Член од
5 април 2013
Мислења
1
Поени од реакции
1
И мене не ми се отвараше ич помал али ме носеа на доктор и ок беше, некое време боли али поминува. Е сега јас пак ја имам оваа жилата али немам никаков проблем и кога ми е во ерекција ми испага цела клавичка само што жилата пак ја имам. Е сега дали ке треба да посетам доктор или нема потреба.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.628
Поени од реакции
14.404
Happened to me too. Totally ripped the frenumum and it bled loads. So much so that I was almost ready to send my gf to get her dad as i thought i was gonna bleed to death. Although some further thought made me realise that he would infact speed up the process and kill me himself.
Епик :icon_lol:
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
дали тоа што на машкото не му излегува главичката на пенисот од кожинката може да претставува проблем за секс ?
Оти он ако е машко не побара помош?Што не напише он?Што е ова работа овде?Нема тука Куролог,од кај знаеме оти главата не му се отворала?Ти треба да видиш,да испиташ,нека го мрцне мандалото во чај од камилица,слушам помагала.
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Нека го мие со камилица и полека нека го отвара затвора... Ќе пушти!.. Ако не се дава нека не ризикува, трк на уролог, не е ништо срамно... -
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Имам 16г. и не ми се отвара ич мене ќе имам ли проблеми во иднина?:unsure:
Добо бе деца како мали вас ве носеле на преглед? Секој нормален доктор препорацува преглед од уролог на секое машко новороденче после 3-4 месеци. Мајка ми е уролог и јас не познавам машко бебе да не поминало низ нејзини раце.
Да секако ќе имаш проблеми во иднина ако воопшто не ти се отвора, не само при секс туку и при мастурбирање и при ерекција. Може кожичката да го стега пенисот и да предизвикува болка, да се развијат секакви батерии, да го криви пенисот кога е во ерекција... иа милион компикации што можат да настанат. Најдобро е да одиш на уролог, ќе ти го сецнат малку со локална анестезија, ќе го миеш со чај од камилица и ќе го мачкаш со белогент и толку ќе бидеш како нов за ден два.
Истото важи и за членката шт ја отворила темата. Во нејзиниот случај, претпоставувам дечко и има болка кога има ерекција или пак жилата го влече пенисот наназад и го искривува. И ако не сака сите ѕвезди да ги изброи и уште триста други потенцијални проблеми да направи, нека не пробува сам да ја скине кожичката има специјализирани лица за тоа, се викаат уролози.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.451
Поени од реакции
9.364
Исто и мој пријател имаше ваков проблем, беше у болница, пет мин работа го сецнаа малце, за три-четири дена помина се. Се мачкаше со некоја маст и сега е како нов! Значи без болка, без малтретирања, за кратко време се ќе биде ок.
 
П

Пепси_

Гостин
Го сецнаа..... ама го пишувате ова како на уво да му стават обетка цц ц ц :icon_lol: со самата помисла ми се крева притисокот аууу пу пу пу
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Го сецнаа..... ама го пишувате ова како на уво да му стават обетка цц ц ц :icon_lol: со самата помисла ми се крева притисокот аууу пу пу пу
Епа кога не го точкал навреме...Ќе го резат сега.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom