Cruise
Поени од реакции
940

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Неам дечко. За тоа неам кондиција.
  P
  Фиат чинкфе ченто, чинкфе маџари : )
  Имаш гугл транслејт у мој потпиз, ама кур, нема куманофски превод hhh
  Cruise
  Cruise
  Заебавај ти,заебавај.
  P
  parvati
  Жали се на Ејсдот : )))
  Не заебавам, потруди се да разбереш,читај опет штокур
  Да бе ја имам гледано таа серија, ама одамна не се сеќавам на многу работи :D
  моментално гледам Ljubav u zaljeđu заш прашуваш? :D
  D
  Donatella Versace
  Мене најмногу од сите ми се допаѓа Ljubav u zaljeđu еве и денес гледав неколку поинтересни епизоди пак, прејака е...
  Cruise
  Cruise
  Не ја даваат кај нас таа или?Ја гледав и таа Sve ce biti dobro.
  D
  Donatella Versace
  Ја даваа одамна кај нас и веднаш после неа почна Obicni ljudi, сега не ја даваат...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom