Проблем со пенисот

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Дали боли ко ќе ти го сецнат,дали те успиваат, ќе ми ја каже некој процедурата, ако ја има искусено?
Не бе другар, одиш таму и ти ставаат анестезија со целосна опојка, го пикаш алатот во една дупка и те покриваат со најлон, и само таквото ти се гледа, и ти го сецнуваат само колку да се отвори кожичката убаво, значи ептен малце... После ти даваат маст и редовно треба да го миеш со чај топол од камилица...
Е сеа за другите, ако ви е ептен зарибан и ако имате над 15 години дефинитивно тргајте на уролог, оти викаат многу повеќе болело кај постарите...
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.312
Поени од реакции
29.779
Не бе другар, одиш таму и ти ставаат анестезија со целосна опојка, го пикаш алатот во една дупка и ...
Биди искрен со дечкото, секој што тврди дека за овој „зафат„ во болница ќе му обезбедат хируршка сала со се комплет екипа и анестезиолог, или лаже или татко му е анестезиологот.

Работава е или ќе ебеш на суво (и ќе се гордееш потоа) или ќе идеш под скалпер. Во вториот случај 100% ќе бидеш без таа целосна анестезија што ја збориш, но во првиот случај никој не те спречува пред коитусот да дрмнеш пола литро жесток пијалок по избор! (ама да остане малку и за дезинфекција)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Кај мене тоа е во ред но нешто друго ме мачи. Кај отворот т.е. под отворот масце како да ми е отечено или така ми изгледа како вишок на кожа да имам, немам ни болни ни пак ми пречи али некој од икуство да каже нешто...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Момци, ја иам проблем - Иам некој тип на фимоза(или нешто) .... ок се осеќам и се, али ради вишокот кожа си иам проблеми при сексуални односи :)

Некој да ми каже ценовник за хируршкиот зафат и дали фондот го покрива ?

И како иде со закажување/добивање термин?


+)
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
11
Поени од реакции
2
ми отече пенисот значи денес три пати мастурбирав и еве сега заприметувам како ми е oтечен треба да појдам на доктор да посетам доктор или што треба да правам помогнете во паника сум
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
ми отече пенисот значи денес три пати мастурбирав и еве сега заприметувам како ми е oтечен треба да појдам на доктор да посетам доктор или што треба да правам помогнете во паника сум
никој не може да ти даде права информација што е на твојот пенис затоа најдобро уште некои 2-3 часа појди на уролог и таму најдобро ќе ти кажат што е како е... :)и без срамење сепак се работи за здравје (y)
 
S

Sagan

Гостин
ми отече пенисот значи денес три пати мастурбирав и еве сега заприметувам како ми е oтечен треба да појдам на доктор да посетам доктор или што треба да правам помогнете во паника сум
Ти е отечен или само имаш јазол во долниот дел од главичката, кој боли кога ќе го притиснеш?
Ако е второво, не паничи, се јавила лимфоцела заради запишување на лимфните јазли.
Воопшто не е опасно и ќе се повлече само од себе за 5-7 дена.

Ако е друго, посети уролог.
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.680
Поени од реакции
266
imav drugar vo sredno sto za opklada go imase droceno 7 pati po red ,ja dobi opkladata no dobi i strasni bolki ,krvarenje a i mu potekoa testisite pa morase da prima nekoi inekciii koj gi naracuvase od London za da ne stane sterilen.....
od ovoj nastan edinstvena mu ostana nadimakot 'DRKLE'
denes tipot ima 4 deca
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
ми отече пенисот значи денес три пати мастурбирав и еве сега заприметувам како ми е oтечен треба да појдам на доктор да посетам доктор или што треба да правам помогнете во паника сум
Си се прегреал бе пријателе :icon_lol:
Не го чепкај сега некој период, одмарај. Симни си цртани, пример Були Були, таму нема ниту една сцена што би те напалила или натерала повторно да помислиш.
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Имам и јас едно прашање али у врска со тестисите.Внатре во десниот од горната страна имам нешто а неам појма што,вака преку кожа некако изгледа како да е темно сина боја.Незнам дали одсекогаш сум го имал тоа и дали е нормално.Доколку има слична тема у врска со мојот проблем споите,и доколку некој е запознаен со вакво нешто нека ме контактира.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Имам и јас едно прашање али у врска со тестисите.Внатре во десниот од горната страна имам нешто а неам појма што,вака преку кожа некако изгледа како да е темно сина боја.Незнам дали одсекогаш сум го имал тоа и дали е нормално.Доколку има слична тема у врска со мојот проблем споите,и доколку некој е запознаен со вакво нешто нека ме контактира.
Дечко здравствената у раце, патот под нозе и правец на уролог. На форум никој нема да ти дијагностицира правилно, што точно и како ти е. Ќе ти даваат само претпоставки. Ако сакаш деца еден ден, направи нешто, превземи грижа за своето здравје. Не е срамота, имаш проблем, оди на консултација кај вистински лекар. Овде што и да ти кажат, нема да ти го решат проблемот. Ајде да одиш уште веднаш на лекар!
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
drugar i mene mi se javi takov otok prvpat koga pocnav da drkam se sekavam u treto oddelenie, poso i ja ko tebe u serija go raspukav 3-4 pati isto kako tebe bev upanicen ali posle den dva se si dojde u normala... Mislam deka nema potreba od panika, osven ako ne si dupel nesto somnitelno...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom