devojka87
Последна активност:
10 јуни 2019
Член од:
26 март 2011
Мислења:
659
Допаѓања:
661
Поени од трофеи:
130

Сподели преку:

devojka87

Последна активност:
10 јуни 2019
  1. Srcee
   Srcee
   Здраво пак :)
   Уф абе гледам на booking.com за хотел со 3* ми вика за 7 дена 1000 евра, некако многу се разликува од твоите цени.
   И имаш ти искуство вака со сајтови?
   Што мислиш, од кога би било паметно да почнеме со барање/закажување?
   Поздрав
  2. Sussaro
   Sussaro
   Бетке добар беше муабетот. Биди ми поздравена.
   1. devojka87
    devojka87
    Добар беше Суси, и мене ми се допадна....биди поздравен
    3 октомври 2012
  3. Srcee
   Srcee
   Здрвао :)
   Mi pomogna na temata za letuvanje, pa da te iskoristam ushte :)
   Znachi vaka. Jas na 8mi septemvri pravam svadba i sakam da idam na odmor/meden mesec znachi septemvri/oktomvri.
   Kade bi mozela da odam vo toj period? Klimata kaj e ok? Sakame vo Egipet, ama kao nemiri imalo pa strav ne fati.
   Shpanija ete ladno. Tunis mislam deka skapo e. Chare nekoe?
   1. devojka87
    devojka87
    Ke se najde nesto, bez gajle ;)
    23 јуни 2012
  4. macgowan
   macgowan
   Девојко, кажи ми нешто за Порос на Кефалонија ако знаеш плиз? Многу малку инфо најдов. Последна опција ми беше на Кефа Порос ама вчера преку букинг резервирав(од оние credit card reservation not needed) баш таму апартман на 20м од плажа, со базен за пристојна цена - оти ми е мака да гледам повеќе.
   Благодарам однапред!
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  Bidejki pametnite popustaat, budalite vladeat so svetot:toe: