Проблем со пенисот

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Фати го ти мори со рака убаво па потегни надоле, Па успут : "злато послем ќе ти го пушам, ќе ме ебеш 3 пути по ред, ќе врискам, ќе свршуваме дур небото е младо" ... Фати таму скини му го, ебаве жените ебаве ..
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Нека проба под топла вода, насапунет, или ако не биде од прва со тренингче, ако биде од прва пак со тренингче. Па тогаш камилици, масти, докторски препишани или што не, апсолутно против сечење и нека е како крајна мера ако ситуацијата е иревирзибилна. Има многу нервни завршетоци таму, не се сакатајте.

Такоџе игнорирајте тегнење на сила, секс на суво.. ако е дојдено до кинење насилно, подобро хируршки сепак да не дојде до инфекции и слично. Мој совет обратно, квалитетно подмачкан секс, и во многу дози. :)
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.239
Секс на суво дефинитивно најдобро решение.
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Фати го ти мори со рака убаво па потегни надоле, Па успут : "злато послем ќе ти го пушам, ќе ме ебеш 3 пути по ред, ќе врискам, ќе свршуваме дур небото е младо" ... Фати таму скини му го, ебаве жените ебаве ..
Кај ќе му го пуши целиот гнојав,не заебавај и ти.Ќе и испадне некоја афта после на устата.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.301
Поени од реакции
29.769
Секс на суво дефинитивно најдобро решение.
Дап, ама мора да биде жесток секс на суво (анален по можност). Без предигра!

00:02:26:21 00:02:31:00 Hey, hey, I won't be long. I'll skip the foreplay.
 

Uchiha Sasuke

Sharingan User
Член од
21 март 2013
Мислења
3.618
Поени од реакции
7.379
Дали боли ко ќе ти го сецнат,дали те успиваат, ќе ми ја каже некој процедурата, ако ја има искусено?
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.301
Поени од реакции
29.769
Дали боли ко ќе ти го сецнат,дали те успиваат, ќе ми ја каже некој процедурата, ако ја има искусено?
Не знам од лично искуство, но наводно се работи за помал зафат така да во никој сличај нема целосна анестезија.
Еве неколку слики од процедурата (од кои се гледа дека советот за див секс на суво е многу попожелен начин, зошто кога се мора не е тешко):


(сериозно, веќе кажаа дека треба да се оди на уролог ако веќе се плашиш дека жилата е предебела за природен начин -на суво)
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Kaj мене беше прилично лоша ситуацијата коа имав 15-16 години, дури и ме болеше. Со миење со топла вода секој ден+тренингче се среди и не мораше да одам на уролог.
 

Uchiha Sasuke

Sharingan User
Член од
21 март 2013
Мислења
3.618
Поени од реакции
7.379
Кај да барам сега курви која женска би ми дала секс на 16г:(
--- надополнето: 5 април 2013 во 23:32 ---
Kaj мене беше прилично лоша ситуацијата коа имав 15-16 години, дури и ме болеше. Со миење со топла вода секој ден+тренингче се среди и не мораше да одам на уролог.
Ќе пробам прво така не ми изгледа толку лошо отколку одење на лекар :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
нека проба ова, нека проба она :facepalm: ....абе појди на болница што се замараш. и уролозите треба да работат нешто
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
И после му се смеете на тие што се прават сунет. Патете сега ! ;)
 
Член од
20 март 2008
Мислења
107
Поени од реакции
12
Niso strashno. Ce si pobara upat od maticniot za na urologija, ce si zakazi termin i cao prijatno. Zafatot trae 15tina minuti, nema nozevi i skalperi tuku go gorat so struja :) normalno anestezija pred to. 2 nedeli i kako nov . Srekno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom