Препораки за игри

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.188
Поени од реакции
14.466
И мене ме интересира тоа и дали може последната верзија за ПЦ да ја играм на лаптоп т.е. што побарувања има
 
Член од
30 ноември 2011
Мислења
39
Поени од реакции
11
combat evolved шиба и на directx 9 :|, ne e tolku nova. a halo 2 mislam deka bara directx 10
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Grotesque Tactics 2
--- надополнето: Dec 4, 2011 1:05 AM ---
Ја игра ли некој Postal III:vozbud:
Најјака игра за 2011та!! лол
Барем се надевам така. Во Русија е веќе излезена на јутуб има цели видеа со гејмплеј на руски. Спред тоа што видов набрзанка, ни Светците не и се рамни.
 

MEDDLE

уставен кривичар
Член од
19 февруари 2008
Мислења
1.995
Поени од реакции
1.406
Дечки, абе има ли некоја нова стратегија? Освен Стар Крафт 2, се разбира... нешто изгорен сум по нова, ова постариве ми се некако презаситени..
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.144
Поени од реакции
5.275
World in Conflict, според мене, најдобра! :)
ке ја подржи ? бидјеки гледав побарувања не најдов дека е за 7ка...ја симнави си викам џабе ли шитнав 7 гига со се совиет асаулт ја симнав ...
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
ке ја подржи ? бидјеки гледав побарувања не најдов дека е за 7ка...ја симнави си викам џабе ли шитнав 7 гига со се совиет асаулт ја симнав ...
Ќе ја поддржи немај гајле. Се надевам дека и пц-то ти е солидно...
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Grotesque Tactics 2
--- надополнето: Dec 4, 2011 1:05 AM ---

Најјака игра за 2011та!! лол
Барем се надевам така. Во Русија е веќе излезена на јутуб има цели видеа со гејмплеј на руски. Спред тоа што видов набрзанка, ни Светците не и се рамни.
Нема што нема по руските сајтови, е јбг... пуни се вируси...но не е лошо да се малку од малку разбира и рускиот јазик па се ќе најдеш, им нема рамни во пиратеријата, имаат само една маана..се русицифираат, од софтвер до игри( алал да им е)....., ја има и играва... е сега не се оригинални двд-а со кракови но се наоѓа како компресирана датотека која само се распакува и играј...

п.с. ...ќе ти пратев линк на ПП (не одговарам за евентуалните последици по твојот компјутер)... ама сега сум осакатен...таквите работи ми останаа на расипаниот компјутер... види тема во хардвер, помош и совети.....:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom