Препораки за игри

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Dali gi sledite epizodite na American Chopper so momcite od Orange County Choppers ili OCC na Discovery Chanell.Dokolku gi gledate ili odvreme na vreme ste videle po nekoja vi ja preporacuvam igrata American Chopper koja ne e bas nova no sepak e interesna.Vie mozete da gi kreirate, modificirate i vozite coperite sto ke gi napravite.
Sto mislite dali igrava e verna na seriite dokolku ste ja igrale ili dokolku ne ste ja igrale sto mislite za toa sto ste go slusnale za nea.
:tv::angry1::tapp::pos::pos::pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
10.731
Поени од реакции
139
сум слушнал (т.е. прочитал) дека не ја бива. Само да се искористи популарноста на серијата за да се опари тој што ја напраил играта.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.575
Поени од реакции
161
Гледав една епизода мислам, ако беше тоа! И интересно беше
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
26
Чек сеа...не мешајте игра со епизодата!

Инаку кај ја има играва?
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.575
Поени од реакции
161
Играта ја немам видено, ама ќе ја побарам од другар некој ако ја има, да ја ѕирнам, па ќе пишам
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.181
Поени од реакции
957
Јас ја имав играта пред 1 година... не е ниту приближно до серијата, пола игра е измислена од некаде.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Бидејќи има една ваква доста успешна тема во филм, а плус и лето иде ќе имаме многу време за играње ја отворив и оваа тема...
Вака сеа...
Јас ви ги препорачувам по жарнрови а и вие би сакал исто

Sports-тука пробајте обавезно Pes 6 и Madden 07
Driving- Моментално на моја топ-листа е Flatout 2 а исто така и Test Drive Unlimited (сосема спротивни тркачки игри би рекол,но скоро подеднакво забавни)
RPG-Чекајте ја Fable 2 сеа ќе искочи деновиве викаат дека била многу јака :)
FPS-Мањак од Фпс наслови ми остави да ви ја препорачам S.T.A.L.K.E.R. која мене лично не ми лежи зашто не е чистокрвен ФПС ама ај :)
Чекајте ја и Bioshock многу опасна ФПС игра гејмплеј видеото на Јутјуб е ненормално
Arcade-Овде освен преигрување на старите Prince of Persia и Tomb Raider : Legend не гледам друг избор. А да и да се молите Assasins Creed да дојде на PC
Strategy-Освен неприкосновената C&C-Tiberium Wars ја би ви ги препорачал и Sudden Strike 3 и Age of Empires 3 expansion-от (не ми текнуваше името :))
Simulation-Летово да скренете од стандардните симулации земе си ја Silent Hunter 4.Феноменална графика и абнормална реалност,башка во вода е дејството...добро ќе ве оладат ова лето

И дајте препорачајте ми мене некој наслов од FPS,Sports или Arcade...се досадувам :zlo:
 

noviot

Форевер Aлоун :(
Член од
19 април 2006
Мислења
437
Поени од реакции
131
Не знам што се случува, ама следејки ги torrent сајтовиве последниве месец дена, приметив дека ништо саглам ново не вадат. Како некаков мртов период да е за publisher-иве, освен Test Drive Unlimited, ниеден саглам FPS или RPG нема искочено. Не знам за другите, ама мене ми станува ептен досадно :toe:
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
Ја како што знам сеа летово треба да се појават BioShock(21 Август) и Hellgate:London ако не одложиле нешто во меѓувреме.А за RPG и за сите што ја плешаа Oblivion мислам дека оваа ќе биде нешто во тој стил
"Two Wrolds" Release Date:
US: July 17, 2007
Europe: June 28, 2007
Прочитав нешто за играва и видов трејлери и скирншотови и изгледа доста бесно па ќе видиме.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.081
Некој да ми препорачи некоја пукачка игра како што е кантер страјк, ама да има нешто да се поминуват некои мисии...итн...
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Ултра-реална FPS: ArmA (Armed Assault)..
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.093
Поени од реакции
6.443
Дај предложете некоја нова спортска улична игра, баскет или фудбал сеедно. Ми се здоиграло Street игрица :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Колку што знам тешко дека такви на компјутер ќе најдеш...
Земи PS2 или Xbox360 :)

Stef:] напиша:
спајдер мен 3
Следен пут бар напиши од кој жарн е :wink:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Дај предложете некоја интересна платформа,2д или 3д за PC,важно нешто интересно да биде,и ако може нешо поново.
 
На врв Bottom