G
Поени од реакции
11

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • B
    Ако си заинтересиран за TQIT ок, може да играме онлине, или да ти помогнам.
    Професионален играч сум кога се работи за TQIT, бидејќи играв со доста добри познати странски гејмери.
    Нудам помош, а и продавам итеми :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom