Пребрзо свршување

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
А до тој што праша за Durex Performa (не Платформа ) делуваат слично како локална анестезија , така да малце е чудно за машкото да не си го чувствува пенисот али шознам.:nesum:
Џабе работа за машкото тоа ако не го чувствува. Најлесно е среди си со Десанка 3,4 круга пред тоа или сред работа мисли си на школо, фудбал*, кантер и слично.


*освен за хомосексуалците
 
Член од
22 декември 2008
Мислења
372
Поени од реакции
11
Пробај да легнеш со грда цура па ќе видиш за колку време ќе свршиш:vozbud:
Хехе - абе 100 луѓе 100 искуства.
Грдите цури у кревет се трудат и даваат се’ од себе за да му направат убо на мажот - зашто сакат пак да ги еби.
Така да и со грди цури може бргу да свршиш.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Грдите цури у кревет се трудат и даваат се’ од себе за да му направат убо на мажот - зашто сакат пак да ги еби.

Ија, а како лепотиците лежат ко да се оладени и не се трудат воопшто, зошто, нали така, не сакаат пак? Логикава убива:)

он: Не е проблем, ако пребрзото свршување е на прва само, а дечкото се вади со вториот пат, па третиот...:) Многу пострашно е кога не може да доживее ерекција, или пак е слаба... Е тогаш жената бега со трчање:)
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Есапите за на софра ви се. Луѓето мака си имаат не играчка.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
abe na koja i da mislam i na so i da mislam koga ke dojde toa nema sansi da se sprece
pa zatoa najdobro e pred seks izmavaj go 2 3 pati i posle brkaj rabota:vozbud:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Имаше една реклама ....
"Premature Ejaculation"....Coming soon...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.542
Поени од реакции
6.207
додека имаш секс со девојката воопшто не размислуви на сексот!мисли на нешто сосема трето(фудбал,работа...)и нема да свршш бргу! :toe:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Имаше една заебанција,не знам дали на форумов или на друго место ја читав.Тоа што е напред некое си средство на Дурекс Перформа,а не платформа како што ги кажуваш има некоја функција да ги здрви завршетоците нешто како анестезија.И сега некој батка ја работи типката и едно време го вади кондомот и и го дава алатот во уста и оваа му го работи,едно време и се здрвува устата.....Е тоа било :kesa:

Иначе да,иам користено,нема никакво штетно дејство само мислам дека не треба да се употребуваат почесто ради што е малце вештачки и ми делува некако сумљиво доколку се користат набрзо :smir:

Не би рекол...:)
Имав таква ситуација....рече дека само и горчи.:)
А инаку...ако си асално попален...ништо не те спасува, Перформата е повеќе мит отколку стварно што делува...
Најефикасен лек за доолг секс е пијанството.:)
Се утепав некња...и едвај свршив.
 
R

RAYTHEON23

Гостин
додека имаш секс со девојката воопшто не размислуви на сексот!мисли на нешто сосема трето(фудбал,работа...)и нема да свршш бргу! :toe:
NE...i mene mi se slucuese taka..jebi ga zapalen..i sega neama odma odenje na koitus tuku malce ke kleknam da si polizam i pogrickam...a za toa vrene da svrsam 'neoficijalno' e posle ova odi pravilnoto svrsuvanje...a i9 ne e problem verujte toa e minlivo mene mi pomina odamna....ama pak kleknuvam i nurkam...zadovolst vo e da pruzis zadovolstvo:)
 
Член од
18 март 2006
Мислења
35
Поени од реакции
1
хаахаха само зафрканции, стварно овие дурекс перформа делуваат или не? Ако делуваат частам пијачка!!!:smir::salut::salut::salut::salut:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Дурекс ПЕРФОМА е не платформа, и тоа ти го парализира некако, не знам шо му е финтата! Али на крај краева па луѓе, ќе ви дое, успорете малце и готово :) Башка и се издржуе... колку и да ти дое, се издржуе! Ама после минимум уше 20 мин тераш х)
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
aha da misli na nesto drugo fudbal ova ona,sibaj ja tresi ja i vikaj si lele kako ke bide sportskava vikendov.zar go mozete toa?i taka dodeka ja drmas ti se ispusti recis napred milan duri togas ke si go vidis sramot za cel zivot.podobro :drk: pred da se sexas i idi dalje.:sekss:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom