badluckguy
Поени од реакции
131

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  земјак...шо напраивме бе времево....мамата
  R
  епа тоа де квантитет без квалитет...јас искрено кај гвујо не гледам лоши намери(или можеби не можам да ги видам)

  ама тимот кој велеше ке биде дрим тим....навистина испадна таков....на локално ниво се БУЛШИТ веруј!!!!!!!

  тапа потапа...ејјјј па сега и ромите имаат претставник тиј полицаецот де!!!

  ке треба општина да плача струја да аааа....:pos2::pos2:

  ама знаеш ли мене шо ме косе:vozbud:

  шо има стварно луге кои се спремни да работат и направат нешто добро а они баш тиј ги избацуат....бруте....овие се комунисти(прешарани)а и да маркетингот го сватиле добро...гебелс да подзавиди на тоа големиот...рејтинг:):coffee: ако не си член КПЈ(ДПМНЕ):toe::toe::toe:

  ја ко шо знам економија да не стегаше гошев...мамата ни се иба а виј славески докажа дека теориите економски....се контрадикторни....че има шо да учат идните генерации:pos2:
  R
  :toe:абе не да ги мразам ДПМНЕ ама кога им ги видов набљудувачите(у земјоделско гласав) Дивиот...па други тешки криминалци(малолетни а и без средно) па си реков ај ебаго...за вие ли гласам...ама ај пак го дадов гласот...за малце че се предомислев:pos2::pos2:

  се ствара мит...веруј или полу мит декаа во ДПМНЕ идат ниско интелегентни особи!!!!

  П:С и џерасим беше за нив:vozbud:
  Abe uzivaj :):)

  Leo Martin, zver.... porano epten go slusav, ama nekako go podzaboraviv, se dodeka Vone ne me potseti...:):)
  Bulash....:):)
  Cel den po grad bev denes, da znaes barem na kratko ke se videvme.

  kako i da e, nema problem, uzivaj.... drug put...:):)

  p.s. pesnata unakazuva a? :):)
  pa bi trebalo da sum "za".. :):)

  samo da ne ti vetam nisto pred vreme, za da ne mi izleze nesto nepredvidlivo pa da te zaebam... ke mi kazes den pred da dojdes i ke se razbereme.
  ok?
  pa i vie da vdisete malku planinski vozduh ebago... baska miksan so miris od barut... uf uf uf... meraci... hehehhe...:):):)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom