Пребрзо свршување

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
погрешно си сватил... треба кондиција, али не мастурбација, туку вистински с екс претходните саати, денови,месеци, години... редовно.

ќе видиш чуда се прават. од 5 секунди ќе стигнеш до бескрај (колку сакаш пати да сврши партнерката)
Не бев присутен на тој час...денови пак и месеци и години ахххааааа...полека бре...почни со пола саат...остај порничи...не се реални...ги снимаат за месец дена и после
монтажа...а рајата мисли во 10 минути све се дешава...ахахххааа

После првиот пат незадоволство,може и да ја налутиш:smir:
Нема да се налути...без гајле...

Дајте бе не заебавајте...може фелацио пред главниот настан (ако мислите на коитус хахахахаха...или барем добар хенд џоб...прави разлика...добро, како за кого...за мене прави разлика...без разлика во кој филм сум влезен... )...
А за соодветно темпо при коитусот би ви препорачал две три песни со соодветен ритам...за опа-цупа...памтете ритам...напред-назад...засега немало примедби ахахаххаа...целосна контрола на...крајот...


ајде...еден,,,два...


уууу...

обавезно кондом! или два...пазете си ја женската..
 

alek34

Многу искусен форумџија
Член од
23 јуни 2009
Мислења
451
Поени од реакции
25
Не бев присутен на тој час...денови пак и месеци и години ахххааааа...полека бре...почни со пола саат...

абе ти не ме свати... ти требаат МЕСЕЦИ и ГОДИНИ редовен секс за да имаш контрола. тоа ти пишувам.

не една партија да ти трае толку долго :)

сигурно дека ќе почнеш со 2-3 минути, за да дојдеш до пола саат, саат... после не е ни интересно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom