Пребрзо свршување

Член од
12 декември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
1
Дечки да ви кажам нешто.Потребна е добра предигра,сласни бакнежи,страствени допири,малку орален и партнерката ќе ти сврши само што ќе и го ставиш.Откако ќе ја задоволиш свршви кога сакаш.
Dobro kazano, ali poslem prvoto svrsuvanje mnogu podolgo se moze i preubavo e.
 
Член од
18 март 2006
Мислења
35
Поени од реакции
1
Добро бе SIMPLY е единственото женско што има храброст да пишува на ваква тема????? Ајде да слушнеме что мислат женската половина за овој машки проблем
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Дали треба да се има срам од прерано свршувње?
Имал некој проблем?
Лек за прерано свршување?
На темава се изнапишаја 5 страни со предлози, Проба ли некој предлог? Дали најде некој лек за прерано свршување?
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
1.035
Поени од реакции
44
а што е тоа прерано свршување???? кој кажува далие е рано или касно шо ве гедам чудни :tapp: што побрзо си завршиш работа тоа подобро за тебе:helou:па си тераш уште се разбира ако можеш и сакаш иначе финтава за прерано свршување ја имаат пуштено нинфоманки јебига:kesa: абре шо ве гледам чудни штовие гајле колку терате бидете сигурни во едно болје ти да свршиш пред неа има шанси зља 2 партија сврши ли прво таја отиде јабана во 90 % кесиго:drk: зада свршиш пошо после нејзе неисе сака и нели ја боли:tv:
 
Член од
30 април 2009
Мислења
43
Поени од реакции
2
E jas si imam problem so ova. Site do sega mi svrsuvaat prebrzo. Ne mozam da se na :sekss:am na raat.
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
лично не ми смета мојот партнер да сврши за 5 мин што знам не е ништо страшно тоа ако сакаме уште ќе продолжиме
патем има другарка што многу и смета тоа и раскина со дечкото зашто прерано свршувал не ја сваќам :toe:зашто тоа е голем проблем
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
па тоа некои девојки го сваќаат како комплимент, демек била добра и си свршил пребрзо......
не ми се дешава често, ама и да се десило секогаш можи уште еднаш уште еднаш уште еднаш.....
а на крај краева ако некоја измрчи зошто сум свршил пребрзо, а она не свршила, кој и е крив, имала исто време како и јас.....
 
R

RAYTHEON23

Гостин
се случува ебаго...

по подолга пауза најмногу...ама не е проблем...има втора рунда де
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
abe ne e tolku strasno i da svrsis brzo
ke mavnis uste edna tura pa i uste edna ako trebe pa posle i uste edna ako e potrebeno i resen problem
i ona zadovolna a i maskoto od zadovolno po zadovolno
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
abe ne e tolku strasno i da svrsis brzo
ke mavnis uste edna tura pa i uste edna ako trebe pa posle i uste edna ako e potrebeno i resen problem
i ona zadovolna a i maskoto od zadovolno po zadovolno
се сложувам со тебе ама ако маваш секој пат во 3-4 рунди и мењаш кондоми за 1месец -2 ке банкнотираш
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.867
се сложувам со тебе ама ако маваш секој пат во 3-4 рунди и мењаш кондоми за 1месец -2 ке банкнотираш
па и да банкнотираш .. битно ќефот да си го правиш :pusk:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
хаха да! битен е кеифот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom