Прв бакнеж

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Во градинка. И цицка фатив тогаш, јез да беше непостоечка али од филови знаев кај да целам. 0_o
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Пред незнам колку време... пошо беше поодамничка... а иначе беше малце лигавко али сепак ЕКСТРА БЕШЕ
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Prviot baknez..heh se sekavam,celata bev izligavena :)
 

Slatka_Mala

devoid of concept
Член од
15 февруари 2006
Мислења
477
Поени од реакции
11
Паа...беше во природа...пред 5 години...се сеќавам дека не ни бев нешто посебно збунета, беше како од секогаш да сум го знаела тоа...ама не беше ни ништо посебно - сепак најубавите бакнежи дојдоа после тоа :back:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Првиот бакнеж всушност ми беше во забавиште,целата уста ми беше ко мајмунски газ и мајка ми кога ме виде почна да ми вика,а јас ја гледав зачудено и се прашував што сум направила.А првиот "вистински" бакнеж ми беше во 7мо одд и не беше ништо посебно,овие бакнежи сега се мноооооооооооооооооогу поубави и послатки...:wub:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Во седмо одделение, на зимовање во Кружево, тогаш бев шесто а ми се свиѓаеше еден од поголемите, од осмите! АЛи ништо не ни планирав, и дојде вечерта во мојата сабо, ми шепотеше нешто на увце, после ме бакна само на уста а јас се тргнав, али другиот ден на стазите, се бакнавме филмски :pos: Првиот впешаток ми беше малку грозен, али после ... :icon_lol:
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
107
Поени од реакции
0
prav baknez na 14 god . na mojot rodenden - i posle toa koj dojdov doma aj pogodite so napraev ? go :drk: ? neee .. pa legnav da spiem so moze :baeh:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
имав 13 година, седевме на кејот на Охридското езеро, лето беше, и појма немам како се случи, па после 2 дена не можев да спијам од возбуда
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Како вчера да беше... и датумот го памтам... 7 февруари '99...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Па првиот бакнеж беше катастрофа,не дишев од возбуда,малку гадно ми дојде лигавењето и траеше негде околу 15/20 сек.Се разбира вечерта не го повторив бакнежот:nesum: но наредниот ден собрав сила,мечка страв мене не и го поправив впечатокот за лигавите бакнежи.Може и затоа ретко се лигавам до ден денес,повеќе сакам бакнеж со усни,фобија мамата :pos:
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
43
хмм епа тоа беше летото кога завршив 1 година, и беше ок, прилично убаво искуство лол тогаш бев под импресии ама сеа не баш :helou:
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Prviot baknez.....
Vo osmo oddelenie beshe...baknez po koj smetav deka toa e se i site brodovi bi potonale bez "daritelot na iskustvoto":pos2: :pos2: :pos2:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Лее кога бевме така млади и невини седевме позади зграда игравме вистина или предизвик и мене ми се падна да ја бакнам најубавата женска у маало:) и така ја ко дудлач од мали години ја тргнав на страна незнаев како да и се пуштам се туфкаф и туфкаф на крај она ме повлече и ме разлигави ептен.....Ама дефинитивно беше катастрофа 6 спрема 7мо одделение Јули месец
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Првиот бакнеж негде кон крајот на осмо одделение, брачеда ми се муваше со еден тип па ај ми го местеа другар му ама јас не сакав и сосила ме тргна:nervoza: и тоолку беше грозно, цела ме излигави... аууу не сакам да се потсеќам :nervoza:
 

Jukka

chili
Член од
16 мај 2007
Мислења
537
Поени од реакции
2
prv baknez .... hmmm 5 odd mislam bese, pred bankata, cuvstvoto bese neopislivo, malku poveke izligaven i 2 saati doma posle se gledav na ogledalo i cela ve4er ne sklopiv oko
 

Kajgana Shop

На врв Bottom