Прв бакнеж

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Првиот бакнеж хмм...
Беше тоа мислам шестто одделение дека бев, со дечко ми тогашен, ако и воопшто ми беше дечко тогаш:pos2: во еден кафиќ и беше интересно:kesa:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Имав 14 години и се случи во Охрид на мостот кога се иде накај Горица. :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
ah....:back: imav 14 godini. kutriot toj go izmaciv dva sati ne mozese da mi se doblizi da me bakne...:pos2: i posle eptem mi se doblizi jas v zid zakacena i da se trgnam nabrzina so glavata i ko sum se udrila v zid..:jaj: ubo me zdobole... i toj me galese na glavata i mi vika: "te boli?"
a jas: "ne ne nisto ne mi e" ( a ke umrev od bolka :) i posle nemav kaj da begam i me bakna, aj popustiv ....3 sekundi i odma se trgnav :) ne mozev vo oci da go poglednam :kesa: ama se na se mi se dopadna nekako ok bese:back:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Хехе,со девојка,која веќе имаше искуство на тоа поле,а јас пак кутриот го знаев тоа и бев многу засрамен.Кај неа дома се случи тоа,и после ми беше смешно откако доживеав едно лапање:smir:!
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Ја бев шесто и стоев пред една дискотека,не знам зошто ама таму решивме таа вечер да излеземе(обично излегувањето ни беше у играчница),и така ја си стоев изгубен,и дојде една девојка и ме бакна...и си отиде ебати.До ден денеска не знам која е,и како се вика.
Вториот бакнеж дојде дури после две години,во осмо.Ама ја дотогаш им бев херој на друштвото оти мене ме бацило девојче:pos2::pos2:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Ја бев шесто и стоев пред една дискотека,не знам зошто ама таму решивме таа вечер да излеземе(обично излегувањето ни беше у играчница),и така ја си стоев изгубен,и дојде една девојка и ме бакна...и си отиде ебати.До ден денеска не знам која е,и како се вика.
Вториот бакнеж дојде дури после две години,во осмо.Ама ја дотогаш им бев херој на друштвото оти мене ме бацило девојче:pos2::pos2:
Уникатно искуство нема што:bravo:...Се моли девојката ако е член на форумов да се јави:)!Да бев на твое место,уште ако ми се допаднеше девојката,секој викенд ќе висев пред таа дискотека,ќе баталев играњето:)!
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
7мо одделение бев знам и седевме во градинка...онака си правевме најобичен муабет и тој ми се пушти...не одбив..беше убаво и слатко :)))))))
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
....и магија се стори :je: :vozbud: само ми текнува дека беше одамна ама беше слатко во секој случај
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
11
Поени од реакции
2
Eee toa bese letoto 2001god. ne se sekjavam bas na mnogu detali od toa zato bevme na rodenden i malce na alkohol i znam deka samo pojdov do nejzinoto stolce kaj sto sedese na rodenden i i rekov ``ela malce v drugata soba`` i taa vleze sedna i ni zbor ne i rekov i Op jazigot do Grlo :D
 

JohnWayne

Master
Член од
10 мај 2007
Мислења
194
Поени од реакции
16
5to.... ama taa devojka so mi bese togas bese mnogu napredna.... trudna ostana vo 1va sredno:(
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Па беше 8-мо одд, беше во Лешечкиот манастир, тоБ беше :) девојчето ми викаше ајде бе ајде бе :)) дента беше богородица :)) и се случи блиску до црквата благословено од господ :). И се фатив со девојчето итн итн :)
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
neznam ama bev dosta "isplasen" - neznaev kako ke bide - lele ako izleze ko sto ne treba :) ?.. i sli4ni "pesimisticki" vibracii - ama ne bilo - "strasen sud" :) !!!!! :)
 

PowerBoY14

Јас Сум Тој и Тој Роден Тогаш и Тогаш
Член од
13 април 2007
Мислења
256
Поени од реакции
4
Во 7мо одд, си одевме од излет на 2ри Мај, вренеше дожд пред тоа, па патот беше каллив до толку бидува, и така, двајцата сакопани до пола во во кал, бидна :)
Убо беше...
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.048
Поени од реакции
105
денот кога сум се родил ..од мајка ми.. :))))))

на 14 год.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom