Пост на кој сте се изнасмеале

T

Tetro

Гостин
Не е хумано, пред малку станав од спиење и уште кафето го немам испиено.
.
хахах си го помешал мојот и твојот пост ,како си ги споил ни сам не знаеш .
Брат ми има блиски односи со генералите и точно знам и ние што имаме работено (иако ние на терористи а тиа не воници што не е исто )
Не знаеш колку имаат изгинато они
и многу други работи за тоа не зборувај без врска .
Имам одено во Арачиново после воната беше како да беш погодено од некој земјотрес (јапонскиот малку е )
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Се оболев од смеа уште од сабајле:pos: Павле и Сузана бе :pos:
Заборавив да прашам дали може да се насмеам за ова, дубоко се извиињавам до надлежните кој ни водат сметка за што и колку се смееме.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Ako kazam deka iam nad 20 sm kur nem da veruvaat prvo deka sum intelektualec, vtoro deka sum siroma taka da ja sakam da im go nachukam na site onie koi vikat deka mrzam zeni a ustvari ja sakam da i dokazam kolku gi sakam, ako se zavedeni od burzoaskite predrasudi ke jadat gomna ama ako sakat da proverat neka go primat mojot nad 20 sm kur!!!!!!!!!
Дилемите на еден форумски интелектуалец, љут нихилиста и професионален атеист.
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
На конкретен пост не ми текнува, ама ова ми е местото Darling да ја пофалам, колку ме смее со постовите.. :P
 
Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
и би сакал да ми помогне некој затоа што јас немам картичка и неможам да го купам тоа а ми треба многу ;/ па ако има некој јас ќе му дадам 250 денари ако трена и 50 повеќе ќе му дадам само да ми го нарача производот.
Избришете ја Фарфилд ми помогна.
Имам нов јузернејм а? Фарфилд
Ноу комент :icon_mrgr:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.136
Поени од реакции
18.135

Ja се изнаплакав на еден порниќ пред недела две шо го гледав кај цветко звани клпсидра, да видовте шо му праеа на едно мило бело чупе тројца набилдани.... гледав и плачев!
And again...Во темата Најтажни филмови кои ги имате гледано ?
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535

таа е платена од нашите јужни соседи, затоа толку ги брани и не убедуваше дека они не биле толку лош народ, дека биле слични на нас...така нешто мислам беше
И Ивановска ми фали.:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom