Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Веројатно не си од Скопје, затоа не го знаеш.
Од бт сум, не знам зошто и воопшто се најде мојот пост овде , ама ајде како било изнасмејтесе мило ке ми е . барем научив нешто ново од Скопјаништа ;)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.753
Поени од реакции
82.724
Од бт сум, не знам зошто и воопшто се најде мојот пост овде , ама ајде како било изнасмејтесе мило ке ми е . барем научив нешто ново од Скопјаништа ;)
Добро, па нормално е да не го знаеш Железничарот (од пред некое време ги има неколку)
Па ни ја не би го знаел, штотијазнам, таму од Битола, некој си Менде Влечкарот или некоја слична локална ѕвезда.
 
Последно уредено:
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Добро, па нормално е да не го знаеш Железничарот (од пред некое време ги има неколку)
Па ни ја не би го знаел, штотијазнам, таму од Битола, некој си Менде Влечкарот или некоја слична локална ѕвезда.
Истото. Исто како јас сега некој шо бара помош да му одговорам со : оди кај Перо Папучаро ке те среди, и нормално никој не го знај, никој појма нема шо е тој (педер,наркоман, лекар,доктор, ненормален,будала, педофил,наставник и тн...) Тој испадна поглуп шо не се изнајсни како што треба. Не е цел форум Скопје, има членови од цела Македонија.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.753
Поени од реакции
82.724
Истото. Исто како јас сега некој шо бара помош да му одговорам со : оди кај Перо Папучаро ке те среди, и нормално никој не го знај, никој појма нема шо е тој (педер,наркоман, лекар,доктор, ненормален,будала, педофил,наставник и тн...) Тој испадна поглуп шо не се изнајсни како што треба. Не е цел форум Скопје, има членови од цела Македонија.
Да, има членови од цела Македонија, али ни он не може да знае дека ти не го знаеш.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Шо ќе начекаш бе пижле. Јадете ќотек како магариња.
Само да знаеш дека педери не само што тепаат, туку ебат кога некој вака им се курчи.
Али шо ти кажувам, нема да ти биде прв пат...
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.149
Поени од реакции
23.275
ПЕДЕРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ, ПЕДЕРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Шо ќе начекаш бе пижле. Јадете ќотек како магариња.
Пижле е карактеристичен велешки збор за низок човек,ќепец.. Се познава дека си од Велес..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom