Пост на кој сте се изнасмеале

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Иначе еден што вози 16-ка живее во Пржино на последна, и автобусот си го паркира пред врата хахахаха
Го чекаме да дојде, и оп гледаш тој доаѓа од сосема друга насока, од неговата улица што воопшто не спаѓа во трасата по која се движи 16-ка :pos:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Значи да заклучиме,интернационалниве натпревари не убија и на физзички и на психички ,а таман екипата и играчите (посебно Хазард) влегоа во форма..
Секако тоа не беше доволно па "велемајсторот" од Шпанија (за овоа ке ми требаат copyrights) реши да си игра Football Manager со надеж дека ако не и појде на екипата ке направи restart..
:pos: :cuc: кој ја играл играва знае :icon_mrgr:
 
A

AnFem

Гостин
Негде во втора средно зад зграда бевме собрани фина екипа, се направивме лом, и оттаму продолживме да си купиме цигари, муабетот по пат беше за цицки нешто. Уште даваа по 4 цигари за 10 денари тогаш. Едниов другар оди да купи од трафиката, и и вика на продавачката, "ај цицка за 10че". И продавачката ја подава главата од прозорчето, и му фрла едно убитачно "Молам?!" Мислам дека не сум се смеела на ништо повеќе во животов, и до ден денеска кога ќе ми текне, како на пример сега, паѓам од смеа
:pos:
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Да си жив и здрав си ме изнасмеал :pos::tapp:
Искрено мое мислење а и искуство е дека тревата ни најмалце не била само трева туку кој знае што други ла*а имало во неа. Сум пробам многу пати но еднаш се изгорев со тие халуцинации си го слушав срцето како ми чука и како забавува и на моменти помислував дека сум готов и се дерев како мрднат дека умирам, а другар ми се отепува од повраќање во исти момент со што мене уште поголем ми се направи филмот дека сум готов,а што е најтрагично одшто збезнав кршев све што имаше пред мене, а другаров застанат на шојла и само вика МЕДИТИРААААМ хахах.
Така да другар пази други пат што земаш. ( а најдобро да не земаш)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
дали ги разбирате шо зборува?:unsure::facepalm: ава фчера по подзвездици и по гајчи му појде на старцине и му праеше муабет за никола тесла. :tapp: само тогаш го погледнаф и нема појче, ви ветувам, ако го напрам то пес да бидам
Mи се продолжи животот :cuc:
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Абе ако не нека ги врзат децата со синџир пред *рандом* јавно место. Мислам дека претерувате..

Инаку една ваква случка иам у локална слаткара,седевме со другар и другарка и дојдоа родителите со детето и ова почна на цел глас да вика :
- ПИЧКААААА ПИЧКАААА !!!

Родителиве му велат да престане пошто срамота е ама детево си продолжува :
-ПИЧКААААА ПИЧКАААААА!!

И зема мајкава го однесе до ВЦ па најверојатно му ја покажа и се смири детево :icon_lol:
:pos:
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
Во темата за ЛШ во фудбал
Чек, не така брзо, сведоци од двете страни се викаат, си гледал Судијката Ејми на А1? Ќе ја префрлиме темава во Авијација и ќе ја отстранам од нови мислења, нема да можат да ја најдат додека не решиме :D
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom