Пост на кој сте се изнасмеале

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
^ Значи може преку приватна порака, може на профил да ми пише, типот ми цитира рандом мислење на серија а темата за да ме праша за петлите у потписот :pos:
желба му било тоа петлињата да бидат на логото на Јувентус :icon_mrgr:
Или сам да си објасниш по своја логика.Мојата е вака :D
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
ВИДЕО: Терористички напади во Украина, 27 повредени

Четири експлозии денеска го потресоа градот Дњипропетровск. Експлозиите се случиле на различни

:pos::pos:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
^ Значи може преку приватна порака, може на профил да ми пише, типот ми цитира рандом мислење на серија а темата за да ме праша за петлите у потписот :pos:
Па малце да ги насмеам луѓето хахаха
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.398
Поени од реакции
58.278
Сценарио за Македонска ТВ сапуница:
Како би се одвивала приказната во нашата серија:
Добриот и чесен домаќин (Димче Мешковски) во младоста имал врска со некоја која починала откако го родила и видела Боки 13...
:pos:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Saladin, од кај ти е тоалетна хартија темата за форумов? :D
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Вака, значи ми треба помош од женскиот пол бидејќи имам едно прашање. ( може и од машкиот ако веќе имаат искуство )

Девојката која што ја сакам е Рак во хороскоп, е сега прашањето ми е што овој хороскопски знак сака односно во што ужива, што би и значело ако јас го направам за неа.
Побарав на интернет, но тоа што го најдов и не ми помигна баш многу, па затоа се решив од вас да побарам помош.

Се надевам дека ќе ме разберете и секој совет би бил добредојден.

Благодарам однапред.
Кога викам јас дека темава ми го продолжува животот:icon_mrgr:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Цитирам пост од пред 100 години, ама ме потсети на една изјава братучед ми. Имаме роднини во Охрид и беше кај нив подолго време, ама малечок, нешто фатил од охридскиов, арно ама не сфатил кај оди т, кај не оди, и, стоиме пред продавница и малиов ја прашува тетка ми:
- Мамо, може смокиТ да ми купиш?
- Не може, сега јадеше.
и лут таков - Епа чаоТ тогаш! :pos:
Не приметив "далдисва" дали го имате напишано. Тој збор и "сакалдисва" ми се најбољи.
А, шо толку ги дискриминирате варошани? :D
Како влијае мерихуната кај маките?

Вчера на мојата мачка и сварив млеко со трева, фрлив една папка убава големка така, посвежа, во гезве со отприлика 50 мл млеко, кога зоври го тргнав од оган и го прецадив млекото кое веќе имаше добиено зелена боја, мачка го испи во еден здив, после тоа се препарира буквално, седеше мирно и изгледаше многу релаксирано.... беше срекна..:icon_lol:

Мислам дали е штетно за мачките, дали може да поднесат?
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Абе само кењате без везе. Скопје има плажа? Има. Палми има? Има. Туристи има? Има. Светски цени има? Има. Иди шлапкај се во Вардар, каква Будва, каква Софија, каков ти Солун( е наааашш!!). Светско, а наше(y)
:cuc:
:pos::pos:
(y)(y)
 

Ipsissimus

P.I.
Член од
23 јули 2010
Мислења
15.582
Поени од реакции
12.949
На тема за закон во Египет со кој би се дозволил секс на мажот со штотуку починатата сопруга:
Seriozno, aj zakonov sto e nenormalen, nenormalen e... ama ne mi e jasno koj ke go praktikuva. Doagas doma, ja gledas zena ti lezi mrtva, zastrelana ili zaklana od nepoznat storitel i si vikas aj ke i go nacukam prvo pred da prijavam vo policija. Seks za zbogum...
:pos::pos::pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Цените на храната се многу повишени јас тоа лично го осеќам кога одам да купам нешто храна ова она. И себеси се замислувам како човек кој што вртка паричка низ џеб, е сега кога себеси се наоѓам во ситуација да размислам што да купам колку чини ова она, што останува тој со 9000 денари мизерија гревови.
Ќе се изненадев ако ти имаш некоја друга грижа настрана од цените на храната...
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom