Пост на кој сте се изнасмеале

M

Mario Gómez

Гостин
extreme не е смешен, пошто е јасно дека некој со втор ник изиграва џек... одеднаш сите горди навивачи на реал станаа и баш денес на extreme му текна пасвордот, плус да не збориме шо латиницата го прајт да изгледат "posmesno" :)
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.362
Поени од реакции
16.558
Порано како деца кога си игравме викавме „ти си шуга, ти си шуга“ и трчаш да не те допрат, денешниве деца викаат „ти си бугар“:icon_lol:
Ѕвер е Леандрава значи, болвариве трауми имаат од неа. :pos: :pos: :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
350ти јузер е екстрим досега, не заебавајте :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
знак Вага подзнак скорпија месечина у стрелец и шо ме чека? Смрт тоа знам него до тогаш некој ако знае нека каже мислам според астрологија.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Свадба, да!
Ама онаква, со стил, америчка. Сигурно помисливте на свадба од бајките.!! Не, не не таква.
Сакав да кажам дека не ги сакам овие нашиве, македонски обичаии, со шлапање, па за девојката пари даваат, божем таа е крава, па ја продаваат. Па оние песништана, одвратни ми се. Па шлапање, бакнување со роднини. Ма бљак!
Јас сакам свадба со стил, фустан класичен, локација: на отворено, музика: некои класици, и мојот омилен бенд, чоколадна фонтана, тоа би било тоа, без ора!! Тоа најважно, сакам интимна свадба, со само блиски личности. Многу пати за ова ми пререкувале моите дома, кога разговараме за слични работи.
Па што..А и знам дека не треба да се надевам за ваква свадба, нема да биде подржана од никој. :pos2:
А и знам дека е само ‘‘фантазија‘‘.
Бреееј! Зарем целиот овој пост го напишав јас!!?! Ма не не, рано ми е мене за свадби!! Скраја да е. :pos2::pos2:
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Тие секогаш што викаат чекај како да не која свадба, скраја да е леле, пупупу, и остало пцуење, а секојдневно кажуваат каква свадба сакале со лимузини со 5 фустани, со бендој со манекени.....на крај се осудени да се мажат со некој рчпал од некое село на 40 години преебани и ќе копаат компири цел живот. :unsure:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562

Ipsissimus

P.I.
Член од
23 јули 2010
Мислења
15.582
Поени од реакции
12.949

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
С

сашенко

Гостин
^ Значи може преку приватна порака, може на профил да ми пише, типот ми цитира рандом мислење на серија а темата за да ме праша за петлите у потписот :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom