Плескање по гз, гребење со нокти и гризење за време на секс

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ме пали да ја подплеснувам невестата. Многу.
Ама онака нежно...
Ме пали за време на секс.. кога ќе ја плеснам по газето, ќе ја стиснам силно, ќе и го гризам увцето, ќе ја потегнам за коса итн... :)
Ама сепак умерено... не сакам да наликува повеќе на тепачка отколку на секс :pos:
Ај си кажавте шо си кажавте дека сакате да ја плеснете партнерката и дека ве пали тоа. А ве пали таа да ве потчукне?
 
Член од
26 август 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
Mene ne mi smetaat takvi raboti dokolku partnerkata go saka toa
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Сакам и плескање по гз и гризење. Не за да он ужива, него зошо мене ми го прави тоа сексот поубав:pipi:
Јас не би го плескала по гз, али затоа сакам да гребам и гризам. Woso, woso:icon_redf:icon_lol:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Јес ај сакам. Сакам вери мач.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Нежно плескање по г`з (колку да се таласа :pos:), малку гребење со нокти (по грбот најчесто) и многу грицкање по целото тело (не до степен кожа да му откинам де :pos:). Фантазија. :vozbud:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Eeeeej, темава од кога е, ама увбаво вака кога ќе се видат нови мислења на нови членови. Ме е тоа фино и провокативно но треба со усул, мислам има некои Садо-мазо кои се многу поекстремни ама тоа е за нив, јас сум за се само со усул.
И ете и женски и машки сите сакаат до одредено ниво и гризење и штипење и гребење и плескање, а некои таму на други теми ми кажуваат човечкиот секс се разликувал од животинскиот, ма неам везе еве тема е доказ дека и човечкиот секс е животински и дека и ние сме си животни бре.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Абе перверзии....се од ова ама умерено да не се вратам дома како во Ирак да сум бил ама во текот на сексот и тоа каако се потребни овие работи :vozbud:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Amateri ...shamari se prava stvar
Профи....боксови, па модрици да излезат....да ме памти:pos:

Ај форгет абаут швидн летс ток нау

Сакам нежно да плескам, грицкам и да ја гребам(дубро у случајов галам зашто немам нокти:pos:)
Сакам да штипка по малце, грепка има перфектно убави нокти, а за да плеска малце не ми е по ќеф шо знам.....уф а за гризење да не праиме муабет *ХОРНИ**ХОРНИ*
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
aaaaaaaa da mi kaze partnerot da go pleskam po gz!!aaaaaaa buljash
A ti demek nesakash da fatish mushki gz, pr: dodeka pushish? Ili nesakash da go podchuknesh troa? I demek ima i takvi zeni?
Do sega me fakale ama ne sum obrnal vnimanie, a i nemam nekoi chustvitelni zoni tamu, ili barem taka mislam, sum slushnal deka: da ti stavi devojka prst u shupak dodeka ebesh ili ti go pushi se svrshuva 3 pati pobrzo ama mene mi e shube da probam! Stvarno! A bash me zanima kako e ama ajde da te vidam.....:kesa: Aj da ne zabeguvam mnogu!:pos2:
 
Член од
1 февруари 2006
Мислења
380
Поени од реакции
17
uuuuuuu
spank me!!!!
:)
i like it a lot
:)
duri edna cura mi kupi crveni gaki so SPANK ME napisano pozadi
:)))))))))))))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom