Плескање по гз, гребење со нокти и гризење за време на секс

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Па сум за, ама во одредена мера после да не останат модрици и како мачка да го гребела:helou:
 
M

MIL

Гостин
WoW,toa moze ako ima premnogu vnatresna energija vo nas i onaka slatko zavolivo da se grebkame i da se gledame u oci da si go napravime sexot uste pointeresen a inace pali zasto da ne kreva adrenalin i kaj deckoto i kaj devojkata :back:
 

plaslivka

the princess of virginity
Член од
5 февруари 2009
Мислења
170
Поени од реакции
7
au da definitivno pali plesnuvanjeto ,decko mi praktikuva stalno i znae deka mi se sviga , vika deka imam najdobar gz vo skopjevo hahaha,mu veruvam!:)
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
ма тоа плескање ми е некако многу глупо еднаш ми се има случено и нз како да реагирам ми идеше да му го исечам ич не ми е убаво а сакам бацкање по врат деколте
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Ахх плескање по газето за време на доги стајл ми е едно од омилените нешта у секс процесот. Тука зависи и од партнерката дали нејзе и се свиѓа тоа...а и да не и се свиѓа...пак ке ја плеснам :) Ме пали коа ке ме гризне на пределот помеѓу вратот и рамото. И Може малку гребење ама малку :)...него ај да не продолжам јас многу со пишување бидејки ми се:sekss:...а треба да учам...да не мислам сеа на тоа не не...не влагај Шмекеру у Љубов и Секс...:nenene:

ма тоа плескање ми е некако многу глупо еднаш ми се има случено и нз како да реагирам ми идеше да му го исечам ич не ми е убаво а сакам бацкање по врат деколте
Немој никако да му даваш да те плесне...другпат...коа ке се сексате...криј под чаршафот срп...и он а те плесне...ти штрак на курето :) Бацкање сакаш а? :) Еј освен по врат и деколте...дали некад те бацил позади колено? Јас знам дека на жените им се допаѓа тој дел и посебно ги скокотка и возбудува...значи позади коленцето шмек место за љубење
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
хухуху позади колено не незнам не ми изгледа привлечно може и увце ...
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Ако нема плескање не е интересно. Нема поубав филинг од женски нокти в грб. А исто и доминантното плескање по газе. :smir:
 
N

nUt

Гостин
нокти... какви нокти цели прсти си ги забиваме во грбот... несвесно.... :pipi:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
плескање по газ ммм или па гризење на увцето..а гребење..леле у таа ситуација се нема осет така да кога се пробува тоа треба малку контрол:salut:
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
добро е се само да не се гребе пошо коа ќе се испотиш пече мамата
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
ако е све тоа до некоја безболна граница може,ако почне да прминува во болови тогаш мора малку рачна да крене иначе ќе добие проблеми:angry3:
 
S

Sookie

Гостин
Јас обожавам плескање по гз, ми иде да полудам кога партнерот ќе го направи тоа! А сакам и да гребам, само среќа за партнерот што ги грицкам ноктите па немам со што стварно да го изгребам :)
 

Sweetheart<3

Unstopable..
Член од
7 јануари 2010
Мислења
39
Поени од реакции
1
Мене убаво ми е,ама..некако глупаво е бе,шлап шлуп..:toe:
а за гребенје,дефинитивно Даа.мјаww:p
 

Kajgana Shop

На врв Bottom