Плескање по гз, гребење со нокти и гризење за време на секс

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
кхм... темава :pos: ама сепак ке одговорам, зависи од расположение, иначе тие садо - мазо потреби доста влијаат на тоа колку ќе биде моќен оргазмот, а воедно и со тоа резултатот дека сексот бил подобар и ке го памтиш и бла...бла... ме сфативте :) сепак сум за плескање и гребење, посебно партнерката пред нејзиниот огразам кога ке ме изгребеше позади на грб па знаеше и крв понекогаш да ми пушти...

се разбира после тоа кога ке отидев на тренинг или ке ме видеа дома мислеа дека ме напафнале терористи и се потпишувале на мојот грб. :) :pos:
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Сакам плескање..и гребење и...гризење....нормално се во граници на нормала!..
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Плескање по гз-да
Гризење-по малку
штипење-нееее:nenene:
нејќум шљивки да иам:pos:
 
Член од
24 август 2007
Мислења
52
Поени од реакции
0
кхм... темава :pos: ама сепак ке одговорам, зависи од расположение, иначе тие садо - мазо потреби доста влијаат на тоа колку ќе биде моќен оргазмот, а воедно и со тоа резултатот дека сексот бил подобар и ке го памтиш и бла...бла... ме сфативте :) сепак сум за плескање и гребење, посебно партнерката пред нејзиниот огразам кога ке ме изгребеше позади на грб па знаеше и крв понекогаш да ми пушти...

се разбира после тоа кога ке отидев на тренинг или ке ме видеа дома мислеа дека ме напафнале терористи и се потпишувале на мојот грб. :) :pos:
eepa sea... ti si ja preteral :) :) ali dobar ti e izgovorov so teroristive, 100% ke ti poveruvaat :))
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
eepa sea... ti si ja preteral :) :) ali dobar ti e izgovorov so teroristive, 100% ke ti poveruvaat :))
не си сфатил, не сум се вадел со тоа дека ме тепале терористи туку другите го помислувале тоа, освен тоа живеам во чаир:wink:
 
Член од
24 август 2007
Мислења
52
Поени од реакции
0
не си сфатил, не сум се вадел со тоа дека ме тепале терористи туку другите го помислувале тоа, освен тоа живеам во чаир:wink:
mala popravka "sfatila" ne "sfatil" :p ..
a te sfativ ne se sekiraj, samo sakam da kazam deka koga veke pomislile na toa, moes da ja prodolzis igrata i gotoo ;)
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Плескање по газот хм... од време на време ДА:)

Гребење со ноктите исто така ДА(болката е убава:))

Гризење што почесто:)

Гризењето и гребењето не мора само за време на секс да ги правиме :):) пошто се онака потпалувачки:):)
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
гребење не сакам ама плескање и грицкање мхмх:pipi:
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
ма и плескање и гризење и гребење и мавање со камшици и врзуење за кревет со лисици и све све све ...:pos:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
и плескање по газето и гребење со нокти и гризење за време на секс,пред секс,по секс во граници на нормала без претерување :vozbud:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Ме пали да ја подплеснувам невестата. Многу.
Ама онака нежно...
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
mora pleskanje malku i lizenje....to go pravt iskusnite parovi
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Ме пали за време на секс.. кога ќе ја плеснам по газето, ќе ја стиснам силно, ќе и го гризам увцето, ќе ја потегнам за коса итн... :)
Ама сепак умерено... не сакам да наликува повеќе на тепачка отколку на секс :pos:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Плескање (тој мене)и гребење (јас него) да, ептен ме палат, ама гризење не баш.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom