Плескање по гз, гребење со нокти и гризење за време на секс

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
За жените: Дали ви е убаво кога одвреме-навреме партнерот ќе ве плесне по гз додека имате секс, или тоа ви одговара затоа што нему му одговара и возбудува?

За мажите: Што за мажите, не знам што да прашам:icon_lol: Најверојатно ги пали тоа штом го прават, само не знам зошто.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
мене мепали девојка со добар гз а и добро ми доага коа ја плескам за време на секс малце е грубо али јебига мене ми е убаво
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
kkoa imam sex znam da plesna so rakata onaka mashki ama ne sakaaat site devojki nekoi posle sex mi imaaat kazano boli be !!!
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
A be mnogu so toa "pleskanjeto" vecerva......enivej....obozavam pleskanje za vreme na doggystyle.....je..
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
fortune dobi inspiracija za pleskanje...pa shto da e...:)
jas sakam pleskanje...po gz pleskanje e kul sakaat i mazive da gi pleskash...samo i na mene ne mi e jasno zoshto sakaat da gi pleskaat i da pleskaat ...:icon_lol:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
дајдо, па ако си ја акнал од земја со плескањето, нормално дека ќе ти каже дека ја болело. Тоа се прави онака само колку да се чуе пљас, а не да ја осакатиш.
Allita напиша:
fortune dobi inspiracija za pleskanje...pa shto da e...:)
jas sakam pleskanje...po gz pleskanje e kul sakaat i mazive da gi pleskash...samo i na mene ne mi e jasno zoshto sakaat da gi pleskaat i da pleskaat ...:icon_lol:
:pos: :pos:

Мене ми е страв да плеснам некој, да не ми ја закачи. Ама пред да се обидам, прво полека онака неприметно ќе плеснам, а ако видам дека не се буни, ќе шлапнам да се слушне. Тоа му иде како "Ајде, бутај, добар си, продолжи така":icon_lol:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Јес, јес, ми лајк спенкинг фак ју вери мач.

Уживам у плескањето по гзишта, нешто како хоби ми е. Ама барем нежен сум, воглавно. :)
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
FortunE напиша:
дајдо, па ако си ја акнал од земја со плескањето, нормално дека ќе ти каже дека ја болело. Тоа се прави онака само колку да се чуе пљас, а не да ја осакатиш.
abe vidi sea koa sum pijan nevikam ne neam oset inache koa sum STREIGHT onaka nezno ubavo a sepak grubo ako me sfakash 100% se palite na toa PLES :je: :je:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
абе нежно со рака така без залет само плас и готово
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ајде мажите сакаат да плескаат, но дали сакаат да бидат плескани? Би сакала некој од форумџиите да се изјасни по ова прашање:)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
FortunE напиша:
Ајде мажите сакаат да плескаат, но дали сакаат да бидат плескани? Би сакала некој од форумџиите да се изјасни по ова прашање:)
Зашо не ме плесна по гз дур бев Охрид?:)
Ќе видише со мои очи дал сакам ил не сакам.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
FortunE напиша:
Ајде мажите сакаат да плескаат, но дали сакаат да бидат плескани? Би сакала некој од форумџиите да се изјасни по ова прашање:)
zavisi nekad mnogu ke me zapali koa ke me plesne devojka i posle ke me zgrapchi za gz koa sum vrz nejze mhmhmh sho ubaf filing e toa :kajg:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
FortunE напиша:
Ајде мажите сакаат да плескаат, но дали сакаат да бидат плескани? Би сакала некој од форумџиите да се изјасни по ова прашање:)
ЈА сакам али да не биде садо мазо со камшици едноставно Грубоста ја зголемува возбудата кај двајцата партнери
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
StormAngel напиша:
Зашо не ме плесна по гз дур бев Охрид?:)
Ќе видише со мои очи дал сакам ил не сакам.
Ало, темава е за плескање за време на секс, а не онака мавање од ќејф додека поминуваш:icon_lol:

CopyOfDeath напиша:
ЈА сакам али да не биде садо мазо со камшици едноставно Грубоста ја зголемува возбудата кај двајцата партнери
Тука станува збор за плескање со рака, а не со камшици.

Плескањето најдобро е за време на побрз и погруб секс, нели?:icon_lol:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
FortunE напиша:
Ало, темава е за плескање за време на секс, а не онака мавање од ќејф додека поминуваш:icon_lol:


Тука станува збор за плескање со рака, а не со камшици.

Плескањето најдобро е за време на побрз и погруб секс, нели?:icon_lol:
Упс. Ја занесен, ескјуз ми. :)
А за плескањето, па може да се употреби и како дополнителен мотив.
Ја плескаш по гз и и викаш, ај мор, почни работи нешчо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom