ada
Последна активност:
24 април 2011
Член од:
21 август 2006
Мислења:
5.707
Допаѓања:
557
Поени од трофеи:
0
Роденден:
август 19

Сподели преку:

ada

Модератор! ок?

Последна активност:
24 април 2011
  1. Zaphod Beeblebrox
  2. DuX1112
   DuX1112
   Добровечер, добро вечер. :P
  3. Yugo
  4. ¯\_(ツ)_/¯
   ¯\_(ツ)_/¯
   kako si be stranger? :)
  5. GoD.HateUSaLL
   GoD.HateUSaLL
   Многу кул аватар :pos:
  6. marko_d
   marko_d
   ne znam shto ne sum bila. sto ustvari ispagja deka nisto ne sum bila.
   i najubavo e nekako taka, u blury nothingness, ko sea.

   Blury nothingness ... да :)
   1. На DuX1112 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. DuX1112
    DuX1112
    Леле Дода тебе и тука те има а!
    5 јуни 2011
  7. Пеам на свадби
   Пеам на свадби
   Фала многу Ада, за поддршката за крштевањето и за зеленкото :)
  8. GoD.HateUSaLL
   GoD.HateUSaLL
   Видија сеа -.-
   Ја те вреѓам тебе? -.-

   Не ме мучат, убаа си :)
   O, and, i almost forgot, ШИТКАЧ! -.-
  9. Vnuce
   Vnuce
   Абе, знаеш дека плава не ти стои толку многу лошо, мање више, да не е без ич, не е за фрлање... ме разбираш шо сакам да ти кажам :)
  10. Psyside
   Psyside
   Бившиoт аватар, ама и сликавва на профил кине, ми лајк јор стајл :)
  11. Psyside
   Psyside
   Многу интересен аватар, нешто уметност а у, или момент на инспирација?
  12. Vnuce
   Vnuce
   Ја па се прашував каде ми бил никот.... оно ете, паднал кај тебе у очи :)

   Сеуште успешно се борам против ФБ и нему сличните. Не сум во "уааа Зукерберг" фазон пошо не сум стигнал до толку ни да се замарам со него :)
   И да, на аватарот е внучката на внукот :) Се мењаат наизменично она и "батхе" (она ТХ со јазикот надвор, малце потплукнуваш за да го изговориш правилно), ко што го вика она.

   Кај тебе како е? Нешо ново? Нешо за фалење?
  13. GoD.HateUSaLL
   GoD.HateUSaLL
   Саав да ти даам линк од еден пост у дк... али. не не не не не, нема шанси! >.<
  14. GoD.HateUSaLL
   GoD.HateUSaLL
   Дај линк, да се посрамотам... :(
  15. statusQuO
   statusQuO
   психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа психоанализа
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  август 19

  Потпис

  [SIGPIC][/SIGPIC]​