Пазарете се тука!

Член од
2 јули 2010
Мислења
348
Поени од реакции
81
Менувам Nokia E75 за HTC Wildfire (S) (препорачливо), но може и за друг, дајде понуда тука или по ПП.

Телефонот нема никаков проблем и е супер зачуван, купен од T-Mobile, оргинал Фински и работи на сите картички. Телефонот оди со кутијата како што е купен.

Подетални информации за телефонот можете да видите тука.

Доколку некој е навистина заинтересиран, можам да го сликам телефонот, но е потполно ист како на сликите подолу.

Слика 1
Слика 2
Слика 3
Слика 4
Да додадам и дека менувам Samsung Wave S5330 за Android телефон. Телефонот неможе да се препознае дека е користен :) Работи на сите картички и оди со кутијата како што е купен. Информации за телефонот можете да видите тука.

Слика 1

Може за HTC Wildfire (S) - па ако треба кажете колку доплата :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
како да ти пратат пп кога покажува (Прегледот на профилот на овој корисник е ограничен со прилагодувањата за приватност) на твојот профил
:)
Не сум забележал дека е исклучено тоа може сега слободно да пишуваат. :D
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
84
Поени од реакции
15
продавам 2 zte racer уште година дена гаранција имаат и 2та
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Итно купувам iPhone 4 бел по можност и да работи на ВИП. Пратете понуда на ПП.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
66
Поени од реакции
17
Продавам Samsun Galaxy Tab 10 (GT p 7510) , без 3g , со сета опрема што си иде со него. 2 месеца стар, многу малку користен, во супер состојба. Слики и ценкање на ПП.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Продавам Samsun Galaxy Tab 10 (GT p 7510) , без 3g , со сета опрема што си иде со него. 2 месеца стар, многу малку користен, во супер состојба. Слики и ценкање на ПП.
Ај пушти ми цена на ПП
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Продавам Samsun Galaxy Tab 10 (GT p 7510) , без 3g , со сета опрема што си иде со него. 2 месеца стар, многу малку користен, во супер состојба. Слики и ценкање на ПП.
Пиши ми и мене цена по ПП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom