Пазарете се тука!

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Купувам Samsung Galaxy Ace половен максимум до 9000 ден и да е во супер состојба мислам да не изгребан со фул опрема по можност да има останато гаранција.Може и нов ако е до 180 евра.Понуди по ПП
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
248
Поени од реакции
267
Нема никој заинтересиран за Samsung star II телефонче? Телефончето е коска и само еден ден е користено. Пишете да се пазариме
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
803
Поени од реакции
32
Продавам Sony Ericsson Xperia x10 mini.Телефонот е користен една и пол година,одлично е зачуван,има 3 маски(зелена,црна,црвена).Повеќе за телефонот на
HTML:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini-3125.php
.

Крајна цена: 5 500 ден
Заинтересирани пишете во порака

 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Продавам Samsung Star II или го менувам за телефон со Windows Mobile, со моја доплата, зависно од моделот.

За кеш, екстра цена, работен е многу малце, има 2 GB мемориска, кабел за поврзување со PC, полнач.

Се договараме преку ПП, кој е заинтересиран имам и слики од телефонот.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
348
Поени од реакции
81
Менувам Nokia E75 за HTC Wildfire (S) (препорачливо), но може и за друг, дајде понуда тука или по ПП.

Телефонот нема никаков проблем и е супер зачуван, купен од T-Mobile, оргинал Фински и работи на сите картички. Телефонот оди со кутијата како што е купен.

Подетални информации за телефонот можете да видите тука.

Доколку некој е навистина заинтересиран, можам да го сликам телефонот, но е потполно ист како на сликите подолу.

Слика 1
Слика 2
Слика 3
Слика 4
 

AquaCool

Sound Factory
Член од
25 ноември 2007
Мислења
144
Поени од реакции
0
Продавам Iphone4,16ka купен од т-мобајл. Има гаранција до Април, слушалките се нечепнати, чувано телефонче. Ама стаса 4с па ми треба да го продадам итно за да си го платам новото:)Контакт преку пп може, а цената му е 350е. :)
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
348
Поени од реакции
81
Менувам Nokia E75 за HTC Wildfire (S) (препорачливо), но може и за друг, дајде понуда тука или по ПП.

Телефонот нема никаков проблем и е супер зачуван, купен од T-Mobile, оргинал Фински и работи на сите картички. Телефонот оди со кутијата како што е купен.

Подетални информации за телефонот можете да видите тука.

Доколку некој е навистина заинтересиран, можам да го сликам телефонот, но е потполно ист како на сликите подолу.

Слика 1
Слика 2
Слика 3
Слика 4
Ако сака некој може со Sony Ericsson Xperia X8 !!!
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
660
Поени од реакции
421
Купувам телефон кој ке има Wi-Fi, 3.5мм приклучок за слушалки, камера над 3.2мегапиксели. имаат предност телефоните на touch :) Пишете во пп :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
348
Поени од реакции
81
Ме интересира каде се продава и колку му е цената на Sony Ericsson Live with Walkman ? Доколку некој продава нека ми пише :)
 
Член од
31 јануари 2012
Мислења
9
Поени од реакции
1
Продавам Samsung Galaxy S, донесен е од Финска, користен е само 5 месеци и е во беспрекорна состојба, а има и мана му фали полначот. Цена 170 евра бујрум
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Продавам Samsung Galaxy S, донесен е од Финска, користен е само 5 месеци и е во беспрекорна состојба, а има и мана му фали полначот. Цена 170 евра бујрум
Ај дај ми телефон за контакт на ПП
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Барам флет каблел до кај 250-300 ден за Самсунг ј700 кој има нека пише пп :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom