Пазарете се тука!

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.900
Поени од реакции
3.741
Najdobrata navigacija Ndrive za Android so detalni mapi i govorno naveduvanje so kukni broevi i raboti bez internet konekcija za samo 500mkd kontaktirajteme....!!!!!
Не си свесен каков ќотек ќе лапнеш од некој клиент......ама ај.
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
676
ПРОДАВАМ:iPhone 3G LCDiPhone 3G тач


iPhone 3G тач+home копче


iPhone 3G 2 бели задни капачиња + држачи за сим картичките ( бели )


iPhone 3G батеријаiPhone 3G копчиња ( сет од 3: power, mute/ring, volume )


iPhone 3G метална обвивка


iPhone 3G долен дел ( dock assembly )
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
PRODAVAM LG OPTIMUS 3D P920, KUPEN OD VIP SO GARANTEN LIST I CELOSNA OPREMA... CENA 250 EVRA. images.jpeg images2.jpeg
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
2.985
Цената фиксна е
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.900
Поени од реакции
3.741
KAKO GLEDAM PO TEMIVE IZGLEDA TI IMAS UPLAV, KAO MAL IZGLEDA SI BIL BAJAGI MALTRETIRANO DETE
Види шо убаво ти пиша,тој под тебе......знаеш ли колку добро дело ќе направиш ако се изгубиш од форумов,со глупите постови......
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.843
Продавам Sony Ericsson Vivaz U5... 1 година користен, целосно зачуван без гребаници.. Заинтересирани пишете..
 
Член од
25 јануари 2010
Мислења
25
Поени од реакции
1
Prodavam Blackbery Bold 9780 , star 1 godina , no koristen 1 mesec , perfektno zacuvan , kupen od t-mobile , ima garanten list i celosna ostanata oprema , cena : 12.000 mkd
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Итно купувам iPhone 4, по можност бел да биде. Дајте понуда по пп.
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.776
Поени од реакции
3.067
Дали некој продава телефон кој снима видео 1080i (Full HD) и како сте задоволни од видеото, мислам дека Самсунг Галакси S2 и HTC Sensation имаат Full HD...
 
На врв Bottom