ПРОТЕСТ ПРОТИВ МЕНУВАЊЕТО НА УСТАВНОТО ИМЕ! ВТОРНИК, 18:00, плоштад МАКЕДОНИЈА!

Статус
Затворена за нови мислења.

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
pa sigurno e noz so dve ostrici izgleda organizacijata zataila i ne e kako sto treba. n
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Samo sto slusav grcki vesti, kazaa deka imalo incidenti pred grckata ambasada kolku e ova tocno, ili samo se filmaat grcive?
Drugo kazaa deka se iskrseni nekolku koli na diplomati.
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
jas nemam gledano denes TV ama po muabetite so gi razbrav ja kamenuvaat gr4kata ambasada ama vo kolkavi razmeri ne znam
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Како што рече еден гледач на Бумбар. Зошто да се оди на протест ? - Ние сме МАКЕДОНИЈА и никогаш нема да се смени името, а доколку се смени, епа тогаш ќе видиме, а иначе добро доколку излезат масовно СИТЕ, а под "сите", мислам ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА, по сите градови, па тогаш да видиме. :)
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Ја знаеш онаа: Подобро да се спречи, одколку да се лечи
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Браво за протестот на плоштад.За тие што беа пред грчка амбасада се надевам дека добија некој пендрек од специјалците.
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Како што рече еден гледач на Бумбар. Зошто да се оди на протест ? - Ние сме МАКЕДОНИЈА и никогаш нема да се смени името, а доколку се смени, епа тогаш ќе видиме, а иначе добро доколку излезат масовно СИТЕ, а под "сите", мислам ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА, по сите градови, па тогаш да видиме. :)
(кон гледачот на бумбар... ) Баш така... почекајте се да се заврши, нека се потпише се што е можно да се потпише, па после лупајте се во гради во кафани пијани.. ЕЕЕееее Македонија ја продадоа... ЈАС... ЈАС НЕ ЈА ДАВАВ!!! :tapp:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Браво за сите што беа, јас сум од ресен и не бев во можност да дојдам но ја имавте мојата целосна подршка. Не слушна светот!
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Срамота , тие што на своја рака го направиле инцидентот пред амбасадата направија штета и на организаторот и на Македонија. Никој нема право на своја рака да превзема вакви активности , користејки го протестот кој беше најавен како мирен , користејки и злоупотребувајки го трудот и на многу членови на форумов.Мислам дека треба да ги осудиме а не да ги поддржиме тие што го направија тоа .:nenene:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
ne svarno bese jako ama ova so ambasadava...aj otidovme,ama da pocnat da krsat prozori koli ne trebase.da se peat pesni toa moze
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom