GORAZDS
Поени од реакции
434

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  Добар ден комшија, како си? Што има ново по белиот свет?
  H
  Добро вечер комшија, како сте?
  H
  Ооо, кошија, јас вчера и завчера температура, повраќав, главата тапан, носот де чешма, де затнат... катастрофа бев!Денес ништо! Ко ненормална се чувствувам. Во 2 минути имаше: сонце, дожд, ветер, уште снег не падна... Денес, смешки, сонце пукна, си рековме ај малку надвор од Ск, абе ни заврна :pos: Кога не фати еден облак, јас возам тој по мене умрев од склет :pos:
  H
  Им укинале интернет во студентските домови, а јас се чудев каде се форумџииве :pos: Владава почна да освтарува! :pos:
  H
  Добар ден, комшија! :) Како сте?
  Р
  Поздрави го кумот Нимиц од мене и кажи му да не прави проблеми да не го скршам :pipi:Има да биде од моја страна :pos:
  У(р)а У(р)а :pos:
  Р
  :pos:е богами така е,постојано се контравме на темите,здраво,како си инаку:)
  Леле покрај Дрим рече. Лиги ми течат сега по едно јадење, кое го прават на едно такво место... ах какво е мамата. Па жешко додека си крчка уште го носат во тие земјените тавички, па со тазе испечено најубаво на свет лепче, па салатичка со тоа... несвест! Одам денес да јадам, пати ти таму!:pipi:
  Да не пукниш ме убеди! Имаш и чаша вода од мене, ама потоа, за да не ми останиш должен, ти частиш ручек. Е ај сега...:vozbud:
  Жити мажот! Туку гледај пиј нешто друго со кафето, па ќе видиш... :sakas_ust:pos:
  H
  Хах, јас сега немам инспирација, ама утре ќе ми текне некоја песна :pipi: А Ратко нека му ја мисли... Ќе направам една плејлиста кои сигурно не ги знае :pos: Нека се руменее таму! :pos:
  H
  ОоО комшо, ајде ште го мачиме јунакОт :pos: Аааа, кај ти текна сега на него, го заборавив :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom