fanatic
Последна активност:
27 јануари 2018
Член од:
17 јули 2006
Мислења:
3.101
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
115

Сподели преку:

fanatic

Последна активност:
27 јануари 2018
  1. Tonchie
   Tonchie
   Млаичу, исклучи Caps Lock од тастатура. ГРДО Е И ДОБИВАМ ВПЕЧАТОК ДЕКА МИ СЕ ДЕРЕШ ВО ФАЦА.
   п.с. И обиди се да пишуваш кирилица. Каков Македонец си ти кога не пишуваш на кирилица.
   Тука имаш упатство.
  2. Soreno
   Soreno
   da si jiv i zdar togava vo kremot na Europa :-)
   ne ti lichi mnogo po zborovete ,deka si tamu
  3. Soreno
   Soreno
   he he ,ke bide ,ama vo centorot na berlin :-)
   sakash da ti pratim pokana da zemesh po-lesno viza i da vidish malko bel svet deto nema fanatici :-)))
  4. rossonerka
   rossonerka
   поздрав и до тебе :)
  5. Benz
   Benz
   Zdravo batka,

   Potpisot ne ti e pravilen..treba da chita 'Being Macedonian is a feeling and not a choice'

   Pozdrav
  6. Serpico
   Serpico
   Eте така, шоубаво си е сеа :) :smir:
  7. Serpico
   Serpico
   Овде јас кажувам како оди работата, бидејќи јас треба да се замарам со твоите пропуштени "точки и запирки". Ќе се придржуваш до одреден ред, или нема да постираш, просто е.
  8. fanatic
   fanatic
   ME MRZI NESE ZAMARAM:(SO TAKVI BANALNOSTI TOCKI ZAPIRKI MALI GOLEMI BUKVI .PA NEGI CITAJ AKO NETISE DOPAGJAAAA
  9. Serpico
   Serpico
   АМАН КОРИСТИ ЈА ОПЦИЈАТА ИЗМЕНИ............ секој пост ти е еден под друг!!!!!1 Ако си заборацил нешто, клик на ИЗМЕНИ и надополни се!!!!!

   Неможам повеќе да читам неестетски постови :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  :oeoeoe:ЕЕЕЕ ... пусти Црвенко , Македонците се борат во поробена МАКЕДОНИЈА , а ти
  СЛОБОДНА МАКЕДОНИЈА ЈА ПРОДАВАШ ...

  СРАМ ДА СЕ НЕМАЛО БРЕ ПУСТИ ЦРВЕНКО ...