Осми март- осум мрачни женски биографии

Член од
7 септември 2016
Мислења
16.962
Поени од реакции
30.498
Како ли му се дигнал на малио?Од секогаш ми била интересна женската логика, а дали ти госпоѓо Бежонс знаеш дека голем дел од силуваните жени доживуваат оргазам при самиот грозоморен чин?
...сега пишуваме за силувано момче со пенис кој треба да му се дигне да доживее ерекција, а не за силувани жени со вагина, доволно е бош муабет да му се каже на мажот и да му спласне ерекцијата, а не пак да биде силуван врз ерективен пенис!
 
Член од
10 март 2014
Мислења
926
Поени од реакции
874
...сега пишуваме за силувано момче со пенис кој треба да му се дигне да доќивее ерекција, а не за силувани жени со вагина!
Па најверојатно му се дигнало исто како што жена силувана оргазмирала, ме разбираш што сакам да кажам?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.962
Поени од реакции
30.498
Па најверојатно му се дигнало исто како што жена силувана оргазмирала, ме разбираш што сакам да кажам?
... не може да му се дигне 300 х ако не сака момчето, нема шанса, ако било силувано анално со вештачки пенис дилдо, тоа е веќе можно како силување да се нарече!
 
Член од
10 март 2014
Мислења
926
Поени од реакции
874
... не може да му се дигне 300 х ако не сака момчето, нема шанса, ако било силувано анално со вештачки пенси дилдо, тоа е веќе можно како силување да се нарече!
Оти да не може?Не е 5 години до пензија да не може.
 
Член од
11 март 2023
Мислења
34
Поени од реакции
35
... не може да му се дигне 300 х ако не сака момчето, нема шанса, ако било силувано анално со вештачки пенис дилдо, тоа е веќе можно како силување да се нарече!
грешка си, ако не сака или ако е малолетен и не расудува најдобро а е принуден на секс се смета за силување.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.962
Поени од реакции
30.498
Оти да не може?Не е 5 години до пензија да не може.
офффф ај сега, пишуваме за силување, за нешто што мушкото не ја сака, ја мрзи, не сака да ја ебе, како ќе му се дигне ако нема желба, таму треба да навлезе крв подигнато од задоволство, а не од несакање, контрола мозок.. пенис... задоволство!
грешка си, ако не сака или ако е малолетен и не расудува најдобро а е принуден на секс се смета за силување.
...ако е хендикепиран Ок, но се работи за 16 годишен и за 300 пати силување, а локација на дешаванката во цивилизација!
 
Член од
10 март 2014
Мислења
926
Поени од реакции
874
офффф ај сега, пишуваме за силување, за нешто што мушкото не ја сака, ја мрзи, не сака да ја ебе, како ќе му се дигне ако нема желба, таму треба да навлезе крв подигнато од задоволство, а не од несакање, контрола мозок.. пенис... задоволство!
Ај сега и ти, па и жената не сака да ја силуваат, не ужива во сексот но сепак оргазмира.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.962
Поени од реакции
30.498
Ај сега и ти, па и жената не сака да ја силуваат, не ужива во сексот но сепак оргазмира.
... не споредувај жена која нема контрола на триењето на клиторисот со ерекција која е потребно време на налив на крвта во пенисот од помисла на задоволство кај мажите!
...тебе некој да ти удира шамари или да гледаш стара жена пред тебе и да ти го држи таквоото ќе ти се дигне и тоа ќе ти се случи 300 х , да не сакаш ама да ти се дигне, па уште да ја работаш? ако кажеш ДА! ете ќе се повлечам со коментарот!
 
Член од
10 март 2014
Мислења
926
Поени од реакции
874
... не споредувај жена која нема контрола на триењето на клиторисот со ерекција која е потребно време на налив на крвта во пенисот од помисла на задоволство кај мажите!
...тебе некој да ти удира шамари или да гледаш стара жена пред тебе и да ти го држи таквоото ќе ти се дигне и тоа ќе ти се случи 300 х , да не сакаш ама да ти се дигне, па уште да ја работаш? ако кажеш ДА! ете ќе се повлечам со коментарот!
ДА!
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.137
Поени од реакции
26.975
... не споредувај жена која нема контрола на триењето на клиторисот со ерекција која е потребно време на налив на крвта во пенисот од помисла на задоволство кај мажите!
...тебе некој да ти удира шамари или да гледаш стара жена пред тебе и да ти го држи таквоото ќе ти се дигне и тоа ќе ти се случи 300 х , да не сакаш ама да ти се дигне, па уште да ја работаш? ако кажеш ДА! ете ќе се повлечам со коментарот!
Момчето денес има 21 година, “врската“ започнала во 2017 година, пред 6 години односно кога момчето имало само 15 години. Age of consent во Оклахома е најмалку 16 години. Предметот е затворен! Сега слободно можеш да го повлечеш мислењето.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.137
Поени од реакции
26.975
Еве за што се гони.

1. the intentional touching, mauling or feeling of the body or private parts of any person sixteen (16) years of age or older, in a lewd and lascivious manner (sexual battery)
2. И за силување: The victim is at least 16 and is less than 20 and is a student, or under the legal custody or supervision of any public or private elementary or secondary school, junior high or high school, or public vocational school, and is penetrated by a person 18 or older and is an employee of the same school system (second degree rape)

Башка што лицето мора да има најмалку 16 години. И тука има класификации. Сега ќе го повлечеш мислењето?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.962
Поени од реакции
30.498
ако кажеш ДА! ете ќе се повлечам со коментарот!
Сега ќе го повлечеш мислењето?
...не со мислењето, туку со коментар, па не коментирам веќе околу ова, само тебе те поправив за годините, тинајџер со 16 год наполнети, а не со 15 год како ти пишуваш, инаку си останувам со истото мислење.
 
Член од
10 март 2014
Мислења
926
Поени од реакции
874

Правда за силуваните мажи.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
970
Поени од реакции
1.440
...не со мислењето, туку со коментар, па не коментирам веќе околу ова, само тебе те поправив за годините, тинајџер со 16 год наполнети, а не со 15 год како ти пишуваш, инаку си останувам со истото мислење.
А тоа мислење е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom