Обложување на нет

Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Али работните денови се бројат само. Мислам дека е така.
Да, секаде работни денови во неделата се сметаат деновите од понеделник до петок... само кај нас во МК не важи ова :) :):pipi:
 
Член од
4 февруари 2011
Мислења
29
Поени од реакции
5
Сакам да прашам колкава а минимална уплата и колку пари треба да се има за да се повлечат парите на bwin i bet365?

--- надополнето ---

Извини другар што те замарам...Значи ми се јавија се разбрав не било ништо посебно,јас си реков ќе гнјават многу но тетката беше љубезна па се разбрав без проблеми,е сеа прашањето ми е Postal verification code (PVC) е кодот кој треба да ми го пратат по пошта?
Другар после колку време ти се јавија и дали прајќаше копии од пасош и такви работи??? позз
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Чекај чекај нема и морав да интервенирам....

Postovani,

nazalost doslo je do previda sa nase strane, pa smo tek sad dodali 20 EUR na Vas Betadria racun....

Zbog toga smo Vam dodali jos i 10 EUR bonusa...

pozdrav,

Branko Markovic,
Betadria tim
:tv:
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Чекај чекај нема и морав да интервенирам....

Postovani,

nazalost doslo je do previda sa nase strane, pa smo tek sad dodali 20 EUR na Vas Betadria racun....

Zbog toga smo Vam dodali jos i 10 EUR bonusa...

pozdrav,

Branko Markovic,
Betadria tim
:tv:
Браво. Го поштувам ова, направиле превид, па како знак на внимание ти дале уште 10.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Ак кажете ми какво ви е искуството со повлекување на пари од bwin ?!?!? Ги повлеков прошлиот понеделник и уште нема нишо , прќам меил не враќаат и ме фаќа паника малку :(:(
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
291
Поени од реакции
11
Moze li nekoj da mi kazuva dali kaj ovie Online Kladenje gi ima Makedonska Prva Liga i dali primat 7+ i kolku e maxx uplata ? fala od napred
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Aj и јас нешто да прашам.Кодот кој го добив по пошта треба да го внесам во полето Postal verification code (PVC) или ќе ми треба и за понатаму кога ќе повлекувам пари?
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Aj и јас нешто да прашам.Кодот кој го добив по пошта треба да го внесам во полето Postal verification code (PVC) или ќе ми треба и за понатаму кога ќе повлекувам пари?
Внеси го сега, и немаш никаква работа понатаму :)
Кога сакаш ќе вадаш пари без кодови и такви работи :)
 
Член од
21 февруари 2011
Мислења
82
Поени од реакции
6
А може ли некој така на подолго да го објасни процесот. Планирам да се регистрирам на bet365.com , али предтоа некој да објасни се што треба да се има, и какви картички треба да се поседуваат за зимање на парите.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
А може ли некој така на подолго да го објасни процесот. Планирам да се регистрирам на bet365.com , али предтоа некој да објасни се што треба да се има, и какви картички треба да се поседуваат за зимање на парите.
Ај јас ќе пробам да ти објаснам.
Прво одиш на страната на бет365 и си правиш акаунт.Потоа треба да имаш дебитна виза од тутунска банка (со таа јас играм а и многу други) за картичките од другите банки незнам.Следно што треба да имаш пасош,ќе треба да го внесеш бројот на пасошот меѓу другите податоци (име,презиме дрн дрн).Потоа треба да знаеш дека ќе треба да ги потврдиш твоите податоци по телефон (тие ќе ти се јават само треба да побараш).Во разговорот ќе ти побараат 4 цифрен број кој лесно ќе го запамтиш.Од кога ќе ги потврдиш податоците ќе треба да ти стигнат две писма со кодот кој треба да го внесеш за да можеш да подигнуваш пари.

Ако имаш некое прашање слободно прашај можеби сум заборавил нешто...

--- надополнето ---

Сакам да прашам колкава а минимална уплата и колку пари треба да се има за да се повлечат парите на bwin i bet365?

--- надополнето ---


Другар после колку време ти се јавија и дали прајќаше копии од пасош и такви работи??? позз
Минимална уплата на натпревар мислам дека е пола долар,а за на сметка 10 долари,за повлекување минимално е 20 долари.Ова е за бет365 за бвин незнам.

Мене ми се јавија 15тина минути од кога пратив барањето,а за копијата јас им прарив но немора,доколку не можеш да го внесиш бројот од пасошот тогаш ќе треба да им пратиш скенирана копија на мејл.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Минимална уплата на натпревар мислам дека е пола долар,а за на сметка 10 долари,за повлекување минимално е 20 долари.Ова е за бет365 за бвин незнам.
На бет365 може да уплатиш за 0.10 $ :)
на bwin минимално е 0.50$ :)

А за повлекување 20$ e минимално и таму и таму, Ајт поздрав :)
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
http://www.bet365.com/home/?affiliate=365_038102

ova vi e link do bet365 i so registracija dobivate do 100% bonus od vkupniot iznos sto ke go ufrlite na prvata uplata do 100 evra maksimum

najdobro za kladenje vi e so visa internet od stopanska banka ili od tutunska banka neznam koja bese kartickata
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
visa elektron...top se bet365 ... se kladam od tamu vise 6 godini
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Dali otkako ke se kladam, virtuelno direktno gi iam parite? Primer stavam 50 eura na Real - Barca da receme real dava prv gol, i Real koa ke dade gol imam 100 eura raspolozlivi na smetkata?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom