Sid Vicious
Поени од реакции
1.196

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • D
  Ретко да видам некој да навива за овие тимови од 3/4 лига,за МК Донс навиваш или само така ти е ставена реклама?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Sid Vicious
  Sid Vicious
  Sid Vicious
  Не бе од Дебрца сум. :D
  M
  Malcolm van den Сабаховић
  То ми се свиѓат. Пошо и јас сум. Е сега не знам колку е легитимно да се нареквам Дебрчанец, ама ај, потекло си е потекло. Дербца pride worldwide!
  I
  Abe pa ke si gledas da ima isporaki do mk, sigurno ke najdes !
  Ovie sto se emerica sto mi gi pososci se postar model, moze i zatoa nema isporaki za niv, ama pa zatoa gi ima vo skopje, vo exshop ( :
  • Ми се допаѓа
  Reactions: милош
  I
  indigo child
  exshop se naogja na raskarsnicata kaj soborna crkva, vo kulite karsi soborna. Od stranata na bul.JNA. Imaat modeli na etnies, emerica i dvs.
  Sid Vicious
  Sid Vicious
  Ако не ти е проблем,побарај дали има некој модел од Circa Lopez 50.
  I
  indigo child
  ke moram da si stavam potsetnik, ke te zaboraam inaku ( :
  ubavi se i ovie circa, ama sum cula deka ic ne se kvalitetni xD
  ti e gajle :D bitno ubavi se :D
  F
  Крали Марко :D

  Ти од Охрид си ?
  Sid Vicious
  Sid Vicious
  Да бе под болницана сум :)
  F
  FuckYouAll
  Мене болницана ми е поим за делеку. XD

  Колкав си иначе ?
  Sid Vicious
  Sid Vicious
  Хахахха 21 сеа за сеа :Р
  како бе така?! Кој спомна дека некаде ми бил спомнат никот? Јас „почнав со Cunt-онизацијата“ од моментот кога почна неверојатното онанирање за Кантона. И нормално, херојскиот став на тој ропакот за исконското сакање на кралот.
  Мојот ник е приочина повеќе да дојде навака и да ме „размава“. гет ит?!
  Sid Vicious
  Sid Vicious
  Ај добредојде навака :)
  Иначе се разбираме,знам со каква цел го смена никот,него мојот кометар ти беше напишан,пред да го смениш никот т.е заради постот...То би било то,ништо страшно ;)
  Слабо да најдеш од други друже :) Едино во ГТЦ на втор спрат таму да видиш од Видиќ, Берба така нешто :)
  Sid Vicious
  Sid Vicious
  Видиќ,Видиќ и то е нешто ;)Барем и од него да не нарачувам од официјалната страна,да заштедам некој денар.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom