fearless
Поени од реакции
185

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кажи бе за Дрита ова дали си сериозен упм, сакам за големки пари да ги изиграм.
  Другар во која кладилница ги играш игриве со посед на топка, жолти картони и сл? :)
  fearless
  fearless
  Ги имаш во копачка во допуна али само за ЛИГА ШАМПИОНИ, иначе такви игри имаш во бетсити на многу утакмици... а за ЛШ имаш и во моцарт и спортлифе специјали...
  INFERNO`
  INFERNO`
  tnx :D
  Brat daj nekako da iskontaktirame sakam da te rasprasam za nekoi stvari, gledam dosta si zapoznaen so rabota vo USA te citav vo work and travel temata :) Daj kazi kako da te najdam na fb , :)
  T
  Баце коа ќе се укличиш пиши ПП треба да праеме неш муабет али глеј нека биде тоа пред 13: 00 :salut:
  Минатата утакмица Барса имаа 67 спрема 33% посед на топка, али рачунај утре не им игра Иниеста очекувам да немаат повеќе од 60%
  Брат додај ме во групата за типување ако може...
  Фала
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom