Обложување на нет

Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.169
I so nova VISA karticka ima problem na bet365. Dobiv poraka od niv:

unfortunately, this has been declined therefore the withdrawal has been returned to your available balance. Please check that your card details are still accurate and, where necessary, contact your card issuer directly so they can review the reason for the withdrawal failing. Once the issue has been resolved, please request your withdrawal again.
Drugar ja povlece pari na visa elektron nlb , cudno mi bese denes povlekuvam utre do 12 saat na smetka , neznam zas vaka so tebe
 
Член од
15 јуни 2014
Мислења
83
Поени од реакции
6
Drugar ja povlece pari na visa elektron nlb , cudno mi bese denes povlekuvam utre do 12 saat na smetka , neznam zas vaka so tebe
Neznam ke probam da napravam transakcija so kartickata da kupam nesto posto e nova i nema nikakva transkacija do sea, vcera ja podignav od banka
Автоматски споено мислење:

Brat gospod neka ti e napomos, pobaraj im isplata na skrill
Nema drugar Skrill, nemame opcija vise za povlekuvanje preku Skrill
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Neznam ke probam da napravam transakcija so kartickata da kupam nesto posto e nova i nema nikakva transkacija do sea, vcera ja podignav od banka
Автоматски споено мислење:


Nema drugar Skrill, nemame opcija vise za povlekuvanje preku Skrill
Aktiviraj ja kartickata na bankomat, stavi ja vnesi go pinot i od leva strana mislam imase opcija aktivacija na kartickata ili pak proveri sostojba i jas koga izvadiv nova karticka od NLB se cudev zosto ne mi dava da povlecam na nea
 
Член од
15 јуни 2014
Мислења
83
Поени од реакции
6
Ova ne e mozno posle dvapati kontaktiranje na chat i denes istoto mi go kazaa pa probav da gi kontaktiram preku email. Vikat deka nemozelo preku NLB banka da se povlecat, uste pred 3 nedeli im gi isprativ detalite za iban swift sto gi zemav od bankata. Togas mi rekoa deka detalite se ok a denes mi vikat deka im treba druga banka za wire transfer, i deka nemozelo preku nlb iako imam visa karticka od nlb
 

Attachments

Член од
20 февруари 2023
Мислења
8
Поени од реакции
0
Jas izvadiv 2 pati od bet365 po 5 evra na karticka da vidam kako funkcionira toa, dali treba da prijavam danok za tolku malku pari?
Zdravo Martin dali imas akont vo bet 365 zosto jas nemozam da povlecam pari pa ako Mozes dami pomognes.pozzz
Автоматски споено мислење:

Dali ima nekoj sto povlekol pari od bet 365,jas nemozam idam na withdrav mi bara
Nank Name
Bank adres
İban
Swivt site ovie podatoci gi zemav vo banka pak nemoze,ako moze nekoj dami pomogne..
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Јас предходно немав проблем со вадење на пари дирекно на картица, овие денови пробувам да извадам ми ги враќаат на сметка одма наредната ден, за на моцарт ви зборам. Истата картица од порано ја користам visa комерцијална. Дали некој се соочува со истиот проблем ко јас за на моцарт прашам?
Автоматски споено мислење:

Јас предходно немав проблем со вадење на пари дирекно на картица, овие денови пробувам да извадам ми ги враќаат на сметка одма наредната ден, за на моцарт ви зборам. Истата картица од порано ја користам visa комерцијална. Дали некој се соочува со истиот проблем ко јас за на моцарт прашам?
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.172
Проверете да не имате блокада на држава (вие сте се регистрирале, ама за исплата банките/државата можно е да не дозволуваат).

Македонија забрани онлајн коцкање ако не е домашната државна лотарија па можеби имате проблем во повлекување поради тие причини.
 
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Проверете да не имате блокада на држава (вие сте се регистрирале, ама за исплата банките/државата можно е да не дозволуваат).

Македонија забрани онлајн коцкање ако не е домашната државна лотарија па можеби имате проблем во повлекување поради тие причини.
На неколку пати ми ги враќаа парите на главна сметка без да ја известат причината и дури денеска ми стигна меил за верификација на документи пак ново на ново, значи од овие моцарт бегајте а дојде ред за исплата одма рачка наоѓаат а кога внесуваш средства нема никаков проблем.
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
304
Поени од реакции
1.220
На неколку пати ми ги враќаа парите на главна сметка без да ја известат причината и дури денеска ми стигна меил за верификација на документи пак ново на ново, значи од овие моцарт бегајте а дојде ред за исплата одма рачка наоѓаат а кога внесуваш средства нема никаков проблем.
Еее друже,јас 8000 евра ги вадев 2 месеца,секој ден со маилови,и разговори на лајв чат...на крај успеав да си ги земам парите,и од тогаш ги ставив на блок..
 
Член од
20 февруари 2023
Мислења
8
Поени од реакции
0
I so nova VISA karticka ima problem na bet365. Dobiv poraka od niv:

unfortunately, this has been declined therefore the withdrawal has been returned to your available balance. Please check that your card details are still accurate and, where necessary, contact your card issuer directly so they can review the reason for the withdrawal failing. Once the issue has been resolved, please request your withdrawal again.
[/QUOTE
I drugar si najde čare za da podignes pari od bet 365 ,jas istijot problem go imam
Автоматски споено мислење:

Probav so Swift/IBAN (wiretransfer) da se povlecat od bet365 nemoze, mi dava ovaa greska:
Ima li nekoj sto stvarno e povlekuval sumi od bet365 vo tutunska?
Druze potpuno istiot problem go imam nemie jasno ,koga idam na withdraw so crveno stojat
Bank name
Bank adres
Iban
Swivt gi zemav od banka podatocite imama i devizna smetka pak istiot problem go imam,ako si nasol čare molimte pomognimi...
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Еее друже,јас 8000 евра ги вадев 2 месеца,секој ден со маилови,и разговори на лајв чат...на крај успеав да си ги земам парите,и од тогаш ги ставив на блок..
Кај мене не беше некоја сума голема околу 300е ама сакав да си ги извадам... еве уште неможам вајда чекаат да им ги вратам назад за да ми стигне на меил дека можам да вадам средства.. Ѓубриња
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
705
Поени од реакции
1.589
Вчера поручек исплата напрајв на бет, од прилика кога би биле префрлени парите на сметка? Нлб иначе ми е сметката.
И дали има врска петок сабота што се неработни денови со исплатата???
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.169
Вчера поручек исплата напрајв на бет, од прилика кога би биле префрлени парите на сметка? Нлб иначе ми е сметката.
И дали има врска петок сабота што се неработни денови со исплатата???
Kaj mene deneska isplata a utre na smetka bea prefrleni isto nlb smetka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom