Обложување на нет

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Еден совет до тие што сакаат да се кладат на бет365, а не се кладеле до сега. Повлекување пари само директ на картичка никако на сметка на банката.
Јас еве се заебав повлеков пари некој 150евра од бет на 13ти месецов и еве 21ви сме уште ништо нема на сметка значи цели 8 дена . Грешка моја е што повлеков на сметка на банката со пополнување Ибан/Свифт код итн, па коа бев во НЛБ ми рекоја празници дека биле не работеле за велигден па за бајрам па викенди итн се надевам некогаш ке стигнат. И директно контактирав со Бет365 рекоја дека не е до нив до банката е.
 
Член од
27 ноември 2009
Мислења
963
Поени од реакции
920
Правите директ депозит од дебитна НЛБ картичка и после средствата ги повлекувате на истата дебитна картичка? Функционира? Не користите Нетелер?

Не ве страв од УЈП кога ке ви легнат пари од бет365 на сметка?:eek:
 
Член од
20 февруари 2023
Мислења
8
Поени од реакции
0
Еден совет до тие што сакаат да се кладат на бет365, а не се кладеле до сега. Повлекување пари само директ на картичка никако на сметка на банката.
Јас еве се заебав повлеков пари некој 150евра од бет на 13ти месецов и еве 21ви сме уште ништо нема на сметка значи цели 8 дена . Грешка моја е што повлеков на сметка на банката со пополнување Ибан/Свифт код итн, па коа бев во НЛБ ми рекоја празници дека биле не работеле за велигден па за бајрам па викенди итн се надевам некогаш ке стигнат. И директно контактирав со Бет365 рекоја дека не е до нив до банката е.
Drugar fala za sovetot ama nemie jasno nemozam direkno na karticka da povlecam koga idam na withdrav mi vadi ,Bank name
Bank adres
Swift cood
İban
sekako ako uspees pisi molimte..pozzzz
 
Член од
8 мај 2023
Мислења
4
Поени од реакции
0
Imam problem so vadenje pari od bet365 duri i otvoriv devizna smetka i seuste ne mi dozvoluvaat da izvadam pari dali nekoj moze da mi pomogne okolu toa nekoj sto veke ima iskustvo pisetemi vo poraka za pomos fala
 
Член од
20 февруари 2023
Мислења
8
Поени од реакции
0
Druze jas nemozam ni na nlb ni na halk akose snajdes pisi molimte...pozzz
 
Член од
20 февруари 2023
Мислења
8
Поени од реакции
0
Ova ne e mozno posle dvapati kontaktiranje na chat i denes istoto mi go kazaa pa probav da gi kontaktiram preku email. Vikat deka nemozelo preku NLB banka da se povlecat, uste pred 3 nedeli im gi isprativ detalite za iban swift sto gi zemav od bankata. Togas mi rekoa deka detalite se ok a denes mi vikat deka im treba druga banka za wire transfer, i deka nemozelo preku nlb iako imam visa karticka od nlb
Drugar se snajde li vo bet 365 da vadis pari ,jas se uste ne ..pozzz
 
Член од
8 мај 2023
Мислења
4
Поени од реакции
0
daj be ljuge nekoj da pomogne da kaze kako da izvadime pari imam 3700 evra i ne sakam da gi iskockam site sakam da si gi izvadam.preku koja banka se vadi za bet365
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.596
Поени од реакции
4.611
Drugar jas imav 98.000 evra sega padnav na 58.000 uste nemozam ako nekoj se snajde molimte neka pise pozzПрегледај го приврзокот 378948
Идете во Бугарија отворете си сметка и таму нека ви ги префрлат. 60.000 евра имаш не се малку пари вреди да идеш да се позамараш некој ден.Ако имаш пријател во странство или со картица од друга земја префрли ги кај него и почасти го за услугата 4000-5000 евра.Така имаш 55000 евра сигурни.Кај нас ако ги префрлиш како попче ќе треба данок 15%да си платиш тоа ти е скоро 10.000 евра
 
Член од
9 мај 2023
Мислења
162
Поени од реакции
469
Идете во Бугарија отворете си сметка и таму нека ви ги префрлат. 60.000 евра имаш не се малку пари вреди да идеш да се позамараш некој ден.Ако имаш пријател во странство или со картица од друга земја префрли ги кај него и почасти го за услугата 4000-5000 евра.Така имаш 55000 евра сигурни.Кај нас ако ги префрлиш како попче ќе треба данок 15%да си платиш тоа ти е скоро 10.000 евра
Генијалец, како ќе ги извлече парите на сметка на друг човек, со друго име?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom