(Не) Требаше... - се каете ли за нешто?

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
и јас се каам,али поарно да не пишувам за што поточно оти ќе ја наполнам темава...
важно е дека се каам,и сметам дека некои работи можев да ги изрежирам поинаку!
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
za mn raboti..poso premnogu brzopleta sum..idam so glava u zid za mn raboti:tapp: posledno nesto sto se kaam e odlukata so ja napraiv za fax..ali kasno e za kaenje:toe:
 
Член од
10 август 2007
Мислења
103
Поени од реакции
0
Никогаш за ништо не се каам. Што било поминало и да се покаам џабе ми е кога ништо нема да вратам.
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Што дозволив на една личност да ме заебе и ептен раскурца. Ми пропадна последниот викенд пред школо ради таа глупост. Ако ако, revenge is a dish best served cold.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Да, што се видов со еден тип и го излажав дечкото дека учев таа вечер и за малку ќе раскиневмеи многу тешко си ја вратив довербата, и после што отидов на кафе пак со истиот тип, овој пат не лажев али сепак се каам зашто не беше ок (не ми дојде паметот од еднаш па морав 2 пати да згрешам) :toe:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
се каам за тоа што во минатото им верував на некои луге кои не ни ја заслужуваа мојата доверба и правеа лице пред мене а беа сосема други,сега ги научив и ке внимавам да не ми се повтори:toe:
 

BrokenHeart

..not broken anymore..
Член од
30 мај 2007
Мислења
42
Поени од реакции
1
se kaam sto te vidov,se kaam sto te zapoznav,se kaam sto te zapoznav,se kaam sto gi pominav poslednive 4 godini so tebe vo laga..se kaam sto ti dadov se a od tebe ne dobiv nisto,se kaam sto te lazev,se kaam sto me lazese,se kaam sto te zasakav,se kaam sto ne mozam da zasakam drug,se kaam sto uste mislam na tebe,se kaam sto sakam vecerva da sum so tebe,se kaam za celiot moj za*ban zivot so tebe...i na kraj..se kaam sto se kaam za tolku mnogu raboti ama sepak vredese i ne se otkazuvam nikogas...
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Se kaam za edna i edinstvena rabota vo mojot zivot sto mi se sluci pred mn kratko vreme...tolku se kaam sto nemozam da ja kazam...se sramam,zosto ispadnav golem majmun,ama sepak on pogolem od mene:kesa:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Се каам што му пишав, си го прекршив моето ветување!
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Се каам што на едно посебна личност не и го посветив целото мое внимание неколку месеци порано и што сега е касно за се' што е повеќе од пријателство... Али јебига:) И се каам што си купив нов монопол, а пак цело време играм на стариот пошто си ги најдов парите и улиците:):):)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Се каам за многу работи кои сум ги направила. Ама со тоа не менувам ништо па си продолжувам понатаму.
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
Ne se kaam za nisto sto sum napravil, tuku naprotiv za rabotite sto ne sum gi napravil a trebalo!:toe::uvo:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
се каам што му верував и што не бев поладна кон него...
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Многу се каам што се запишав во германската паралека и морам да трпам 6 часа неделно....Незнам како протерав цела година,ама оваа е уште потешко....:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom