(Не) Требаше... - се каете ли за нешто?

Член од
2 април 2006
Мислења
41
Поени од реакции
0
Jas licno sum napravila mnogu raboti za koi i den denes mnogu se kaam.............:blabla:
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Јас незнам. Не се сеќавам. Сигурно сум се каел за нешто ама од тие стари за кои сум се каел ниедна не била голема работа зашо сеа ќе сум се сеќавал! Можда еве сум се каел зашо не сум научил па ми слепиле кец, или сум се каел што сум се степал со некој другар.Ама ништо посериозно
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Јас сум хроничен каач...

Тоа би значело дека сум хроничен грешник или па незадоволна пицајзла која секогаш постапува правилно, но мисли дека би било подобро на другиот начин. Ова како тој вицот "Докторе, имам проблем, многу се двоумам...или не?"

Временска машина му е мајката...
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Не дека не, ама кога и да се покаам за нешто одма се сеќавам на причината за таквата моја постапка и престанувам да се каам. Не дека секогаш ми држат место причините, ама па не сум совршена како што не е и никој друг:kajg:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
За ниеден мој потег во животот не се каам. Исто ми важи девизата: После е*ење-нема каење.
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
se kaam so se zapisav vo KOCE
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Се каам што порано не го завршив факултетот, си се зафркавав, па сега главата ми чади.
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Мистичен напиша:
Јас сум хроничен каач...

Тоа би значело дека сум хроничен грешник или па незадоволна пицајзла која секогаш постапува правилно, но мисли дека би било подобро на другиот начин. Ова како тој вицот "Докторе, имам проблем, многу се двоумам...или не?"

Временска машина му е мајката...
I jas sum ista ili ne???
:pipi:
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Сум се покајала повеќе пати, но така за некои поситни работи а за покрупни фала Богу се уште не.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
mnogu cesto po nekoja veke zavrsena rabota se kaam, iskreno se prasuvam zosto e toa taka.dali ne sum siguren vo sebe ili nesto drugo.i sekogas mi teknuva na ona posle e***** nema kaenje
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
nikogas ne se kaaam za rabotite sto sum gi napravil veruvajte mi deka mn poubavo ke se custvuvate koga ednostavno ke zaboravite na rabotite sto se "kaete"
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Се каам за неколку работи што сум ги направил или да речам што не сум ги направил ама ништо страшно!!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Се каам што кога можеф, не ја дигнаф владата во воздух.
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Sr kaam zatoa sto mislam deka za vreme na pubertetot imam pogreseno na mojte roditeli ama znam deka mi imaat prosteno taka da polesno mi e.
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
После некои накурчени муабети , со висока тензија и не размислуваш многу пошто се ти е прку к*р и пиздиш и кажуваш све и што траба и што не траба, и после фала богу се каам.
А за некои покрупни работи, натенане ке си размислам, за де не се каам после.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom