(Не) Требаше... - се каете ли за нешто?

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Да. Имав 11 години и и` побарав автограм на Лила Филиповска. Сега се каам. :icon_conf
 

5ko

Член од
20 октомври 2007
Мислења
122
Поени од реакции
3
Се каам за она што сум можел да го направам а не сум го направил а уште повеќе се каам за она што можам да го направам а не го правам.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
за многу работи се каам
ако почнам ќе треба да се оставам
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
:nenene: После истурено млеко , завршена е работата ,не може ништо да се направи . Само поука за во иднина да не се повтори .:smir: :smir: :smir:
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Се каам само поради една работа во животот која не можам да ја кажзм,али тоа е :nesum:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
Не се каам за големи работи и одлуки, али се каам за глупости на пр. зашто не сум ги купила црвените место црните штикли:pipi:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
45
Поени од реакции
5
Се каам за многу работи, не за тие кои не ги направив, туку за тие кои ги направив....најмногу се каам за некои убави моменти кои поради моето его ги упропастив
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
91
Поени од реакции
3
Се каам за работи кои сум ги направила но за среќа не биле ништо сериозно. Повеќе ме загрижува фактот дека испуштам моменти на кои можам да влијаам, а не правам ништо во врска со нив. :raz:
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.141
Поени од реакции
10
Не ! - немам време од глупости и паметности ...
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Не се каам за некои работи што ми се случиле и ме направиле да бидам тоа што сум денес.Има многу малку работи за кои се каам.
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Se kaam sto sledev tugji ideali i sto delumno se pretpoiv so ostatokot od svetot. Da ne go napravev toa, nemase da bidam ovde, nemase da bidam sega...
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Се каам за работи кои сум ги направила но за среќа не биле ништо сериозно. Повеќе ме загрижува фактот дека испуштам моменти на кои можам да влијаам, а не правам ништо во врска со нив. :raz:
еве и јас:pipi: .Но мислам дека на секој му се дешава ова, па затоа човек не треба да се замара премногу со она што прошло освен ако истото не е многу битно или влијателно.
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
44
Поени од реакции
0
Nikogas ne se imam pokaeno so toa sto ke se sekiram i mislam na to nema nisto da smenam. Treba da naucis da zives so posledicite sto sledat koga ke donesi nekoja odluka, a ne da gubis dragoceno vreme so toa sto ke se mislis kako ke bese da ne go napravev toa
STO BILO POMINALO I SE STO KE BIDE KE POMINE
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
За ништо не се каам бидејќи од секоја грешка имам извлечено поука и благодарение на истата го имам денешниов начин на размислување и гледање на работите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom